PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812912}

Batwoman

3,9 3 229
ocen
3,9 10 1 3229
Batwoman
powrót do forum serialu Batwoman

Tak z mojego męskiego punktu widzenia jest to wręcz smutne że jeśli w jakimkolwiek serialu pojawia się silna kobieta to okazuje się że ma ciągoty lesbijskie.
Tak szczerze jest to piekielnie smutne zaszufladkowanie silnej kobiety. I tak patrząc na wszelkie produkcje to dziwię się że człowiek wogóle istnieje bo tak z 70% społeczeństwa to geje i lesbijki czyli zerowy przyrost demograficzny...

przemo_7792

Wreszcie ktoś to zauważył.

Podobną prawidłowością która jednocześnie drażni mnie i smuci jest szufladkowanie w popkulturze ostatnich lat chłopaka/mężczyzny o delikatnym i wrażliwym usposobieniu jako homoseksualisty. Tak jakby na świecie nie było hetero nieśmiałków czy romantyków. Obawiam się, że nowe pokolenie chłopców może mieć problem z identyfikowaniem podobnych cech u siebie jako oznak przynależności do LGBT. Po prostu nie poznają innego wzorca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Paraves

O co ci chodzi, masz problemy z wyrażaniem myśli za pomocą zdań? Od kiedy zbitki LGBT używają tylko fanatycy religijni? Przynależność do LGBT to bycie L albo G albo B albo T, co ci się w zdaniu nie podoba??
Święta zasada: piłeś - nie pisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Paraves

Trolli nie powinno się karmić, ale twój przypadek jest zbyt fascynujący. Po co mnie obrażasz, co ci się nie podoba? Czy ktoś cię źle potraktował? Uargumentuj bo miotasz się a nie napisałeś jeszcze o co ci chodzi. Uznałeś, że mój post atakuje LGBT czy co? Po pierwsze to nieprawda a po drugie sam walnąłeś antysemickim tekstem, więc do zbyt tolerancyjnych nie należysz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Horrortowatch

Tak, bo wzorzec kształtuje orientację seksualną XD, Co Ty startowałe/aś 4 lata temu do biologicznej bzdury roku???

przemo_7792

Lesbijki moją mieć dziecko, jest coś takiego jak invitro.

My_Mess

lesbijki boją... się mnie?
lesbijki, moją... dziewczynę odbiły...?
lesbijki, moja... dziewczyna jest jedną z nich?
A może ,,moją" to nowe określenie na ten tego... No wiesz o co mi chozi? Bo już było unga-dunga.
Więc zamiast lesbijki się pieszczą jest lesbijki sie moją. W łóżku oczywiście.
A co do tego in vitro. Mam rozumieć, że obydwie są matkami? 2 matki...? No cóż, myślałem, że ojciec musi być.
Cień pozdrawia i życzy miłego dnia

Shadow_dawnego_gggggg

Nie musi być. Wystarczy automat ze spermą, można kupić jak cocacolę

przemo_7792

Odezwał się ten 3 z lewej. Jakie 70% społeczeństwa chyba u ciebie w domu?

kotlet_schabowy

Dziecko naucz się czytać ze zrozumieniem pełne zdania, a potem dopiero się wypowiadaj. Bo twoja wypowiedź wogóle nie dotyczy tego co napisałem. Jeśli tego nie rozumiesz to lepiej już nic więcej nie pisz zanim dorośniesz.

przemo_7792

Ale ta postać od zawsze byla lesbijką

arector

Nie. Batwoman jest lesbijką od 2006 roku, od komiksu Granta Morrisona który zrebootował tą postać w numerze 7 komiksu "52". Batwoman oryginalnie powstała w roku 1956 i została stworzona po to by być "żoną" Batmana - z powodu kretyńskich zasad narzuconych w 1954 roku, tzw. Comics Code Authority. Paru dziadów przyczepiło się do Batmana że jego relacja z Robinem jest zbyt gejowska i wymusili wprowadzenie kobiet dla Batmana i Robina aby ten komiks "odgejować"

przemo_7792

A tak jest, że wszystkie silne kobiety w serialach mają "ciągoty lesbijskie"? I co to właściwie jest "ciągota lesbijska"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones