PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614374}

Bedlam

6,4 514
ocen
6,4 10 1 514
Bedlam
powrót do forum serialu Bedlam

O czym 2 sezon ?

ocenił(a) serial na 7

Serial mi się spodobał ale bez głównej postaci odechciało mi się oglądać kolejny sezon. Jestem ciekawa tylko co się stało z Jedem. Może mi ktos ztrescić o czym jest mniej więcej 2 sezon?

Violetta_Stosel

Niestety Jed zginął :( Ale podejrzewam, że jeśliby zrobili 3 sezon to pewnie by wrócił (jupi!).

2 sezon jest... straszniejszy. Oglądałam go parę m-cy temu, więc będę rzucać hasłami, bo mogę nie pamiętać dobrze szczegółów.
Główną bohaterką jest Ellie, która pojawia się kilka miesięcy po ostatnich wydarzeniach w Bedlam. Teraz nowy interes, do spółki z ojcem Kate, prowadzi Dan, który prowadzi własną grę. Max jest dla Ellie kimś jak Ryan dla Jeda. Duchy robią się coraz groźniejsze, a wizje nie ograniczają się tylko do dotykania związanego z nimi przedmiotu. Dodatkowo pojawia się tajemniczy Joseph, który kiedyś prowadził nielegalne doświadczenia na pacjentach Bedlam i teraz posiada jakieś nadludzkie moce. Kate nadal grozi niebezpieczeństwo.

Generalnie 1 sezon był lepszy i przyjemniejszy dla oka. 2 jest mroczniejszy i bardziej odpowiada kategorii horror. Koncówka jest zaskakująca i dużo rzeczy jest wyjaśnione. No ale oczywiście pojawia się jeszcze więcej pytań, więc..... JA CHCĘ 3 SEZON Z JEDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jeśli miałby być duchem.

ocenił(a) serial na 7
Nadienn

A jak zmarł?

Violetta_Stosel

Zawaliła się ta część budynku, w której przebywał. Aczkolwiek nikt nie powiedział wyraźnie (albo tego nie odnotowałam), że odnaleziono jego ciało.

Violetta_Stosel

Bez Jeda to nie to samo :( dla dziewczyn na pewno ;) Nie lubię strasznie takich zmian w serialach - nowe postacie, chciałabym widzieć te które już znałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones