PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875837}
6,9 16 129
ocen
6,9 10 1 16129
Behawiorysta
powrót do forum serialu Behawiorysta

Jak dla mnie najlepszy polski kryminał i chętnie zobaczyłabym 2 sezon. Jak myślicie player pójdzie za ciosem i zrobi ?

ocenił(a) serial na 10
lena_markiewiacz

Mam taką nadzieję. Ciekawi mnie starcie Gerarda z Ilozjonistą, jeśli fabuła będzie oparta też na książkach.

ocenił(a) serial na 10
lena_markiewiacz

Myślę, ze zrobią. Mam taką nadzieję. Z tego co widzę serial cieszy się dużym powodzeniem. Więc to byłby strzał w kolano gdyby nie zdecydowali się na kolejne części.

ocenił(a) serial na 10
lena_markiewiacz

Też mam nadzieję, że będzie drugi sezon. Po serialu sięgnęłam po książki i też mi się bardzo cała seria podoba

ocenił(a) serial na 10
lena_markiewiacz

Ciekawe czy Brygida z Gerardem sobie wszystko poukładają, czy jednak tym razem Iluzjonista namiesza.

ocenił(a) serial na 10
patrycja_niegrom

Szkoda że Beata zginęła :( W Ostatnich minutach ją "ratuję", przytula, całuję, żeby za moment patrzeć jak umiera mu na rękach :(

ocenił(a) serial na 9
lena_markiewiacz

Myślę, że będą kolejne sezony. Dziwne by było gdyby na jednym zakończyli, skoro książki są 3

ocenił(a) serial na 10
lena_markiewiacz

Gdzieś już czytałem, że jest planowany. Ciekawi mnie bardzo jak wypadnie Iluzjonista. Książka była mega, więc liczę na ten serial.

ocenił(a) serial na 8
lena_markiewiacz

Słyszałam, że będą wszystkie 3, Behawiorysta, Iluzjonista i Ekstremista

ocenił(a) serial na 9
lena_markiewiacz

Też myślę, że wszystkie 3 części książki zostaną przez player zekranizowane i nie mogę się wręcz doczekać aż to nastąpi

ocenił(a) serial na 9
lena_markiewiacz

Mam nadzieję, że będą również pozostałe części, własnie czytam książki i nie moge się doczekać serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones