PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779805}
4,4 12 533
oceny
4,4 10 1 12533
Belle Epoque
powrót do forum serialu Belle Epoque

Właśnie oglądam "dzień dobry TVN" - oczom i uszom nie wierzę... "Takiego serialu nie było od dziesięcioleci", "Niebywały sukces", i.t.p...
Myślałem, że propaganda sukcesu odeszła w zapomnienie, a tu niespodzianka - ma się znakomicie! Mało tego, wydaje się, że Redaktorzy albo dostali wytyczne co mają mówić, albo nie czytają miażdżących recenzji i komentarzy internautów.
Nieładnie...

użytkownik usunięty
czargor___

Wiesz, gazety typu Viva podrukowane, sesje (w kostiumach a jakże) porobione.
Program Wojewódzkiego z Małaszyńskim i Cielecką a potem może z Rosati i Lubaszenką nagrany.
Tyle ma się zmarnować ?
Mówmy że nie ma złych filmów, są tylko źli hejterzy.

ocenił(a) serial na 4

Heh... No tak...
A wiesz, że w czasie nadawania materiału wyłączyli posty z FB "na żywo"...? Nigdy tego nie robią, a tu chyba się jednak bali, że komentarze będą biegunowo odmienne od tej fali zachwytów, ochów i achów... :)

użytkownik usunięty
czargor___

Słusznie się bali, bo pewnie by były.
Ale te wszystkie sztuczne zachwyty są dla wizerunku tego filmu, gorszym złem niż nasza krytyka.

czargor___

A czego Ty sie spodziewasz po TVN???
"Propaganda sukcesu odeszla w zapomnienie"..?? Zmien kanał!

ocenił(a) serial na 4
mala.lwica

A na jaki...??? TVP...???

ocenił(a) serial na 3
czargor___

hahaha obie stacje mają za uszami

czargor___

A co ma do tego TVP? Mam wymieniać wszystkie kanały? TVN jest od zawsze stacją pokroju Gazety Wyborczej, fabrykującej newsy, stosującej psychomanipulacje, nastawionej na robienie kasy przerywając programy ciągiem niekończących się reklam i sprzedając gówno w różowym papierku, byle słupki wskazywały intratna wysokośc. TVP nie ma nic do tego, bo władza wielokrotnie w tym czasie się zmieniała, a za poprzedniej kadencji to co pan Lis, samozwanczy dziennikarz, wyprawiał wołało o pomste do nieba. Autorytety z dziedziny kultury, sztuki i nauki bardzo często odmawiają komentarzy dla grupy tej stacji, ze względu na montowanie tych wypowiedzi na kształt zupełnie innego sensu. Nie mam na mysli dody i jej pokroju "gwiazd", bo tego akurat w tej stacji pełno. Powstała dla plebsu, bo tylko plebs zaspokoi swoje potrzeby programami, jakie oferuje w zdecydowanej wiekszosci, a jak wiemy zgodnie z krzywą Gaussa własnie ta grupa docelowa jest najbardziej chwytliwa. Więc nie sprowadzaj interpretacji mojej wypowiedzi do śmiesznych porównan pseudoredaktorów nieogarniających tematu i sprowadzajacych wszystkiego do banalnego tvp vs tvn. pozdr.

ocenił(a) serial na 4
mala.lwica

Nie sprowadzam nic do niczego - chciałem się poradzić na jaki kanał mam zmienić kanał...

czargor___

Na AleKino+

czargor___

http://polskaracja.com/boguslaw-linda-o-tvn-chcialo-mi-sie-wierzyc-ze-mozna-mani pulowac/

ocenił(a) serial na 3
czargor___

Propaganda jak tvp pis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones