PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789149}

Berlińskie psy

Dogs of Berlin
7,4 7 144
oceny
7,4 10 1 7144
Berlińskie psy
powrót do forum serialu Berlińskie psy

Pierwszy odcinek bardzo nudny. Kilka razy w trakcie chciałem sobie już darować ten serial. Na szczęście obejrzałem go do końca. Bo później jest dużo lepiej. Dobrze się to ogląda. Ale boli mnie fakt, że śledztwo zostało potraktowane po macoszemu kosztem pokazania kilku innych wątków. Może i ciekawych, ale ja bym wolał ciekawsze śledztwo. Główny bohater dowiaduje się kto jest zabójcą tak z ni z gruszki ni z pietruszki. Niby cały czas coś robią, coś szukają, ale stoją cały czas w miejscu. Później jak Kurt namawia Erola, żeby na razie ukryć kto zabił piłkarza nie rozumiem czemu Erol jest przeciwny. Ja rozumiem, że można być prawym policjantem. No ale bez przesady, nad czym tu się zastanawaić gdy można złapać całą szajkę. No i później jest jeszcze ten motyw z kijem bejsbolowym. Akurat zachciało mu się wtedy poodbijać piłkę i zostawił tam tego kija. Nosz kurde. To wyglądało jak z "ojca mateusza".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones