PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469071}

Bestia

The Beast
7,2 1 666
ocen
7,2 10 1 1666
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

Czy serial udało się jakoś sensownie skończyć czy umożliwiła to śmierć Patricka? Bo chciałbym się przekonać dziś na własne oczy czy to faktycznie serial godny uwagi, ale jeżeli jest 'ucięty' to nawet nie mam zamiaru do niego podchodzić...

ocenił(a) serial na 10
Rimmi87

Najpierw naucz się dziewczynko sensownie wypowiadać,a potem formułuj pytania.A odpowiadając na "pytanie" to tak,serial jest zakończony w taki sposób że jest pewne niedomówienie,ale cały sens serii jest zachowany.Ale z takim podejściem to sobie odpuść,lepiej pooglądaj "Smerfy"...

ocenił(a) serial na 10
Rimmi87

Najpierw naucz się dziewczynko sensownie wypowiadać,a potem formułuj pytania.A odpowiadając na "pytanie" to tak,serial jest zakończony w taki sposób że jest pewne niedomówienie,ale cały sens serii jest zachowany.Ale z takim podejściem to sobie odpuść,lepiej pooglądaj "Smerfy"...

aphasia83

Jezu, ale wrogość... Dajcie trochę luzu.

aphasia83

A więc zabawna istoto pragnę Cię poinformować, że ten znaczek obok tej takiej małej żarówki mówi o tym, że dziewczynkom nie jestem. Ponadto ja w dalszym ciągu nie dostrzegam błędu w moim pytaniu, no może poza brakiem przecinka, ale czy to naprawdę powód, żeby na kogoś naskakiwać? Ale czekam i mam nadzieję, że wytkniesz mi ten błąd. A swoje podejście uważam za jak najbardziej na miejscu, to całkowicie naturalne, że nie chce tracić czasu na oglądanie czegoś co okaże się tego nie warte. Nawiasem mówiąc serial oglądam i póki co mam o nim pozytywną opinię i pozostaje tylko mieć nadzieje, że taka pozostanie gdy już poznam finał tej historii.

A w Nowym Roku życzę Ci więcej radości w życiu bo przypuszczam, że niezbyt dużo jej u Ciebie skoro tyle jadu w Tobie.

Rimmi87

aphasia83 a ty może naucz się trochę tolerancji .













ocenił(a) serial na 8
Rimmi87

Serial kończy się idealnie w punkcie kulminacyjnym i NIE POSIADA JEDNOZNACZNEGO ZAKOŃCZENIA. Przydałby się jeszcze jeden odcinek by zakończyć wątki. Niemniej, według mnie warto obejrzeć serial. Otwarte zakończenie można sobie zinterpretować samemu.

Rimmi87

Przekonamy sie 21 lutego ale mysle ze sensownie

użytkownik usunięty
Spinel

no walsnie wiecej luzu o matko!
kazdy sie wypowiada w sposob jaki chce..
a jesli o serial chodzi to trudno mi sie pogodzic z koncem
kurna :((, w ost odcinkach beczałam całe 2 godz. i niewiem nawet kim by chcieli zastapic patrica to i tak nic z tego wiec niech nawet nie probuja .
a koniec ? no zwyczajny raczej był no i to chyba nawet dobrze

ocenił(a) serial na 8

Dwa ostatnie odcinki podobały mi się.
Zakończenie ogólnie okej, acz niedosyt jest pewien.
No ale bez Patricka należy to tak zostawić.....

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

troche masz z tym racji, ale ja jestem z zakończenia zadowolony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones