PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469071}

Bestia

The Beast
7,2 1 663
oceny
7,2 10 1 1663
Bestia
powrót do forum serialu Bestia

Widziałem tylko 1 odcinek, poprostu kolejnych już sie nie da. Czy to naprawde ktoś ogląda?:D

Subeq_2

Ja i mój brat oglądamy tak więc są już 2 osoby:]
Yungar zapewne też ogląda;)

ocenił(a) serial na 8
Guerin

1 odcinek też mnie nie przekonał ale inne sa bardzo dobre. Serial warto zobaczyc

ocenił(a) serial na 7
Guerin

Ja nawet obejrzałem cały sezon...Ha! I obejrzałbym i drugi gdyby kiedyś miał powstać. Dno dna nieoglądania i oceniania... "Nie podoba mi się Dystrykt 9 bo jest durny , wiem to bo nie oglądałem....bla bla bla bla"

ocenił(a) serial na 6
Subeq_2

Serial dobry, ale na Polsacie tego nie da się oglądać z powodu reklam.
Najbardziej w pierwszym odcinku podobało mi się jak Patrick wychodzi z budynku widzi jak jego partner pali i mówi:"Palenie szkodzi zdrowiu!"

Wiencor

A mnie nie przekonał. Przełączyłam po 20 min. Nie dało się tego oglądać. Zamierzałam ale jakoś mnie nie przekonał. Nie wiem dlaczego ale nie. To już wolę Flash Forward choć też nie powala na kolana ale z nudów można obejrzeć. Czekam aż wreszcie pokażą na otwartej antenie wreszcie prawdziwe hity z USA a nie kolejne serie sprawdzonych produkcji albo seriale kończone po jednym czy dwóch sezonach. Jedynie Canal+ spełnia te oczekiwania ale cóż z tego skoro go nie mam. Kiedy wreszcie pokażą Mentalistę, Czystą krew czy Magię kłamstwa ale żeby nie był to TVN bo wszyscy wiemy co wtedy będzie. Emisja po 23 w środku tygodnia.

Subeq_2

Póki, co pierwszy odcinek jakoś mnie nie przekonał! ;/
Ps. Chce z powrotem CSI:Miami! Nie wytrzymam do marca/kwietnia! ;/

ocenił(a) serial na 8
leny27

pierwszy odcinek też swego czasu mnie nie wkręcił ale kolejne sa świetne;] CIS to załamka jak dla mnie;]

ocenił(a) serial na 8
MastaBlasta

Bardzo fajny 1 odcinek, jak inne są lepsze to tylko się cieszyć.
CSI to dopiero jedt dno dna.

Subeq_2

Ja też to oglądam, tzn oglądałem pierwszy odcinek i mi się podobał więc na nim się nie skończy

ocenił(a) serial na 3
pjk23

zgadzam się z pierwszym postem, serial okropny. Może nie całkiem dno, ale na pewno znacznie poniżej poziomu "przeciętny". Niestety jeden świetnie grający Patrick Swayze serialu nie uratuje.

krevek

Po niezłym pierwszym odcinku dziś był bardzo dobry drugi odcinek. Oby serial utrzymał taki poziom do końca. Dobre aktorstwo, niegłupi scenariusz, świetne "zimne" zdjęcia... I ukłon dla Polsatu - dobry lektor J. Brzostyński. Za tydzień oglądam dalej. :)

ocenił(a) serial na 8
Palpatine

Serial bardzo dobry, oglądam z przyjemnością.
Szkoda iż powstała tylko 1 seria :(

A jedyne co mnie wpienia to reklamy Polsatu- za częste i zbyt długie.

ocenił(a) serial na 8
boundless

Ja też oglądam jak na razie 8/10 dla mnie.
Mógłbyś napisać czemu uważasz ten serial za tak nieudany.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Capone chyba jeden z najlepszych odcinków serialu;) poczekajcie do 7 epizodu;) serial bardzo dobry powtórzę to jeszcze raz a ten kto pisał ze to dno dna to k*rwa chyba zryty dekiel ma. a może po prostu serial za trudny ?

ocenił(a) serial na 10
Subeq_2


po 1
a co mozesz stwierdzic po 1 epizodzie? jak nic, ale to kompletnie nic
nie wiesz i nie widziales?? w pierwszych epkach w 99% jest delikatny
zarys glownych postaci.
wypowiedziac sie mozna czy dobry czy slaby dopiero po obejrzeniu calego.

true blood - pierwszy sezon masakra :/ nie nawidze serialu a jednak
zmeczylem caly :) jeszcze tylko 2 sezon mek :)

po 2
ktos w trakcie napisal seria :/ serie z automatu mozna dostac to jest
SEZON !! i bede to tepil zawsze SEZON kr....

ale wracajac do rzeczy

jeden z lepszych seriali jakie widzialem w tym roku :( niestety nie
bedzie 2 sezonu, scenarzyci chyba skonczyli cala historie w ten sposob
ze wzgledu na Patricka tak by calosc zamknela sie w 13 epkach. do konca
nie wiadomo jak sie to wszystko skonczylo, co bylo dalej?, ale mozemy
sie domyslac ze byl happy end. Wg mnie jedna z lepszych jesli nie
najlepsza kreacja Patricka.
pozdro dla wszystkich ktorzy spedzili - spedza z DEVILEM mile chwile

SERIAL MEGA DOBRYYYY!!!!!!!!!!! POLECAM

ps a myslalem ze polsat tylko chlam puszcza.

ocenił(a) serial na 6
Subeq_2

Mnie z początku nie przekonał ten serial - średnia fabuła, sztywne dialogi. Niezbyt podobała mi się rola Bakera (dużo bardziej Ellisa). Ale powiem tyle, że 4 ostatnie odcinki zdecydowanie podniosły u mnie notę filmu. Cztery ostatnie odcinki są świetne - dużo więcej akcji, dużo więcej nie przewidywalności, więcej naturalności u aktorów.

Jednak mam wrażenie, że twórcy planowali kolejny sezon, który miałby skupiać się na rozgryzieniu tej Paulson. Sześć cyfr, Paulson która zmienia strony, zniknięcie Rose, wyjazd z plecakiem Ellisa. Za dużo tych niedomówień, które moim zdaniem miały się wyjaśnić w pierwszych odcinkach kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
naimadkolo

Serial bez końca Jest początek, nie ma zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
Subeq_2

Podejrzewam ze gdyby powstal 2 sezon, serial by sie rozkrecil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones