PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 253
oceny
7,0 10 1 25253
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Miałam naście lat , wspaniałe czasy , z koleżankami szyłyśmy na mojej babci maszynie do szycia podobne ciuchy , ale to było super ! Topy i jeansy , darłyśmy wszywając jakieś aplikacje . Do tej pory zachowałam . Wspaniałe , niezapomniane lata , pozdrawiam 30 latków :-)

nathalie34

Na poczatki sezon 1992 / 1995 był dobry potem jak przyszli nowi bohaterowie serial był inny niż z poczatku w pierwszych seriach serial miał świetny klimat. Wogóle mogliby powtórzyć na jakimś kanale tak samo Melrose place.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nathalie34

Gdzie ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nathalie34

Aha dzięki.

ocenił(a) serial na 9
Ruben_fw

Nie ma sprawy, pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
nathalie34

Jaka ta zła komuna była ze grubasów nie było! A w ameryce pełno! Ojojojoj. No popacz, coca cola i burger king nie moga być przeciez gorsze od krupniku babci! Zryjcie bo dobre, amerykańskie !

ocenił(a) serial na 7

Trudno żeby były grubasy skoro nie było co jeść :P

DoomedMistress

"Nie było co jeść" -a ludzie nie padali z głodu, hmm
Nie wierzę w komunę, nie wierzę w demokrację...

ocenił(a) serial na 7
Teenzet

No ale nie wyglądało to tak jak teraz, że wchodzisz do sklepu i masz wszystko, wszędzie jakieś mcdonaldy, pyszne.pl itp. Ludzie żrą na potęgę, to widać po tym ile wywożą w sklepowych wózkach. Czasy komuny znam tylko z opowieści rodziców, zawsze podkreślali że jeśli chodzi o jedzenie to szału nie było. Szał był dopiero jak rodzina z Kanady coś wysłała, np. prawdziwe kakao bo tu można było dostać najwyżej wyrób kakaopodobny. Chociaż oni i tak mieli szczęście bo mieszkali na wsi i byli w dużej mierze samowystarczalni.

nathalie34

Szkoda, że odszedł już od nas Luke Perry...

ocenił(a) serial na 9
humanxyy

Wielka szkoda...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones