PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717076}

Bez tożsamości

Sin identidad
7,5 398
ocen
7,5 10 1 398
Bez tożsamości
powrót do forum serialu Bez tożsamości

Drugi Sezon :)

ocenił(a) serial na 10

Mam ten zaszczyt przekazać wszystkim dobrą nowinę - dziś w nocy o 00:25 (25.10.2018) na TVP1 został wyemitowany 1 odcinek drugiego sezonu! (Warto przeglądać telegazete!) Co prawda pora jest bardzo zaskakująca bardziej przypominająca powtórkę emisji ale grunt, że jest :) Co zabawne dzień wcześniej pytałem się TVP1 na FB czy jest planowana emisja tego sezonu - jak myślicie co usłyszałem? Że nie mają na ten temat wiadomości :D Mam nadzieję, że odcinek z nocy będzie na TVP.vod. niestety na chwilę obecną nie znam dalszych emisji - wydaje mi się, że serial będzie dawany raz w tygodniu ale pora emisji wydaje mi się, iż ulegnie zmianie, bo to zdecydowanie za późno.

Lukasz2504

Właśnie się skończył. Pora to rzeczywiście istna porażka tym bardziej, że często w ogóle nie było emisji z powodu meczów piłkarskich. Raz nagrało mi się pół meczu, blok reklamowy i parę minut odcinka. No i to puszczanie po połowie też nie było dobrym pomysłem. Ale cieszą się, że w ogóle puścili, bo warto było zobaczyć. Dużo słabsze pozycje lecą o lepszej porze. Zakończenie mogło zapowiadać trzecią serię. Pożyjemy zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
jomar

Dokładnie... Zakończenie bardzo nietypowe, trzymające w napięciu ale troszkę dziwne - Kike musialbyc strasznie ułomny na rozumie skoro chce mścić się za dziadka XD matka mu nie przekazała co zrobił jej, jego ojcu i co najważniejsze Marii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones