PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717076}

Bez tożsamości

Sin identidad
7,5 398
ocen
7,5 10 1 398
Bez tożsamości
powrót do forum serialu Bez tożsamości

Niestety TVP 1 wyemitowało tylko 1. sezon... a co z 2. sezonem? Mam nadzieję że wyemitują go niedługo i że nie podzieli losu tureckiego serialu "Rozdarte serca" i portugalskiego "Złote serce" i wyemitują dalsze odcinki... Serial jest naprawdę bardzo dobry... Jakby nie mogli wyemitować od razu całego serialu tylko robią odstępy...

iza_mielecka

Teraz będzie polski serial. Również chciałbym obejrzeć drugi sezon ponieważ zaciekawił mnie ten serial. Ma może ktoś namiar gdzie mogę obejrzeć po hiszpańsku ten serial?

iza_mielecka

Również jestem ciekawa, kiedy i czy w ogóle będzie emitowany drugi sezon. Bardzo mnie zaciekawił ten serial i jestem ciekawa jak się zakończy ta historia. TVP mogłaby przecież o późniejszej godzinie emitować ten serial.

ocenił(a) serial na 8
iza_mielecka

Pierwsze sezon to tak naprawdę wstęp do całej historii, więc powinni od razu wyemitować drugi sezon :/.

iza_mielecka

Zgadzam się z Wami, TVP narobił ochoty i serial się skończył... W ogóle irytujące jest to, że albo TVP tnie odcinki, albo wycina niektóre sceny...

iza_mielecka

Odpowiedź TVP z dnia dzisiejszego : "Witamy. Niestety na razie nie ma decyzji co do ewentualnej kontynuacji tego serialu. Pozdrawiamy Kontakt z Widzami TVP1".

Dariusz_Kreja

Zastanawiam się po co TVP puściło ten serial, skoro nie planowali go kontynuować, bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

Moim zdaniem TVP kiedyś wyemituje dalsze losy Marii bo oglądalność była bardzo dobra. 2. sezon może poleci w czerwcu po zakończeniu serialu "Korona Królów".

iza_mielecka

https://www.mitele.es/series-online strona hiszpanska

ocenił(a) serial na 7
iza_mielecka

Z programu wynika, że drugi sezon rozpocznie się po powtórce pierwszego, czyli 24 października- emisja nocą ze środy na czwartek, ale pewnie będzie dostępny na VOD ;)

ocenił(a) serial na 7
Alee

Dziś po północy 1 odcinek 2 sezonu :-).

malenka9085

Można gdzieś obejrzeć drugi sezon?

ocenił(a) serial na 7
jozinzbazin1992

Mozna, na vod albo fili

malenka9085

Na vod pierwsze są zablokowane. Trzeba wykupić konto niestety. Przegapiłem te odcinki rhh

ocenił(a) serial na 7
jozinzbazin1992

Fakt, na vod sa na bierzaco.
Na fili cc sa oba sezony.

malenka9085

Dlaczego piszesz że na fili są dwa sezony jest tylko 2 a ja szukam 1 sezonu może ktoś wie gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 6
zembny

Od grudnia 2017 leciał ten serial w TVP2 ( z przerwami) i 2 tygodnie temu był ostatni odcinek 2 sezonu, który zakończył się w taki sposób, że jest nadzieja na 3, ale nigdzie nie znalazłam takiej info :(

iza_mielecka

A gdzie można go obejrzeć online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones