Białe kołnierzyki (2009-2014)
Białe kołnierzyki: Sezon 4 Białe kołnierzyki sezon 4, odcinek 2
odcinek Białe kołnierzyki (2009-2014)

Najbardziej poszukiwany

Most Wanted 43m
8,8 703
oceny
8,8 10 1 703
Białe kołnierzyki
powrót do forum s4e2

s04e02

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem czemu jeszcze nie ma tematu, ale jak dla mnie odcinek świetny. Rozumiem, że
muszą pokręcić troszkę, ale ta akcja z tymi przenosinami Petera to tragedia :/ Ciekawe czy
będzie rozwijany wątek Sary albo Maya'i :D

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

no szkoda Petera, ale mam nadzieję, że Mozziemu będzie nudno i wróci do Nowego Jorku :)

pitixpl

Też czekam na Mozziego, on ma świetne pomysły :)

jan_Korzel_2g

Sneak peek z następnego odcinka: http://www.youtube.com/watch?v=VTctEM9n3Eg&feature=player_embedded
;)

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

macie moze jakies napisy do tego, bo sam odcinek mam, plz jbc piszcie:)

ocenił(a) serial na 10
pan_stanley

Są już napisy. Zobacz na napisy me. Są do dwóch wersji.

pitixpl

Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat przenosin Petera? Czy to jest akcja na cały sezon/większą jego część czy może jedynie na kilka odcinków?

ocenił(a) serial na 7
oluskaa

Skoro wielka ucieczka Neala została rozwiązana w przeciągu 2 odcinków, to i przeniesienie Petera będzie na pewno krótkotrwałe. Twórcy na pewno nie będą ryzykować długotrwałych zmian.

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni. Bo po powrocie Neala do NY już się cieszyłam na rozwiązywanie kolejnych spraw przez tych panów. Drugi odcinek generalnie bardzo udany. Motyw z 4 na liście najbardziej pożądanym przez FBI przestępcą, oryginalny i emocjonujący. White Collar jest obecnie moim ulubionym guilty pleasure.

ocenił(a) serial na 10
Madame_Rose

Zgadzam się. Świetny motyw z tym przestępcą. Mnie dalej zastanawia co będzie z Sara albo z Alex :D Oby Petere'a nie przenosili na stałe, bo to bezsensowne ;(

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Wiecie moze jak nazywa sie ta piosenka co leci jak Peter jest ubrany jak barman i robi drinki? Zenski wokal ;d

Letio

Tak, odcinek świetny, akcja się toczy. Mam takie przeczucie, że coś wykombinują i Peter zostanie tam gdzie jego miejsce :)

ocenił(a) serial na 10
Letio

Victorian Halls - La Di Da
http://www.youtube.com/watch?v=BOfNaTZlex4

ocenił(a) serial na 9
dorrra

dzieki wiekie :DD

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Dobra., ja może będę komentować to co widzę na bieżąco bo właśnie oglądam ten odcinek.
Co za gnój! Postrzelił go w nogę. Bezbronnego człowieka. Normalnie nie mogę. I on pracuje w FBI czy innym cholerstwie? No dajcie spokój, to idiota, a nie agent czy jak zwał tak zwał. Ja nie wiem co temu gościowi odwala, ale to już na pewno nie jest pościg służb prawa za kimś...
Peter się popisał kojarząc gościa z przestępcą którego poszukują i który ma wyskoki priorytet^^ Like it :D

Wtrącenie:Nie lubię Mai, znaczy sympatyczna ona jest, ale milion razy bardziej wolę Sarę! W sensie jako partnerkę dla Neala. I mam nadzieję, ze Sara zostanie. A i tak dalej się gniewam na Neala, że sobie nic z rozstania z Sarą nie zrobił, a za głupią Kate tak gonił grr...
Aaaaaa nie mogę patrzeć na nich razem. Irytuje mnie to. Za łatwo zapomniał o Sarze :( (tak jestem walnięta na punkcie związków w serialach). Matko, weeeźcie... Ile związków można facetowi dać w jednym serialu. Wkurzył mnie ten obraz na końcu. Ja chcę Saaaarę! Niech ona wraca. Żadnej Mai... No weeeźcie.

No i Peter przeniesiony? Nieee, to się musi szybko zmienić bo ja innego wyjścia nie widzę. Wróci na pewno. W końcu to główny bohater serialu. Bez niego to już nie ten sam serial. Ale aktora grającego Petera dalej nie lubię... Nie pasuje tu po prostu... Ale co tam. :)

Hm... I już wiemy o czym będzie ten sezon. O poszukiwaniu ojca Neala i dowiadywaniu się o nim najprawdopodobniej :D

Ok. Tyle z moich na żywo komentarzy co do odcinka.

Tak dalej się złoszczę o Sare! Normalnie w każdym serialu mi to robią. Niszczą związki, które sobie upatrzyłam ;(


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones