Białe kołnierzyki (2009-2014)
Białe kołnierzyki: Sezon 4 Białe kołnierzyki sezon 4, odcinek 3
odcinek Białe kołnierzyki (2009-2014)

Malejące korzyści

Diminishing Returns 44m
8,5 677
ocen
8,5 10 1 677
Białe kołnierzyki
powrót do forum s4e3

s04e03

ocenił(a) serial na 10

Nareszcie wrócił Mozzie i ta sprawa z diamentami nawet ciekawa. Bawi mnie tylko te
przenosiny Peter'a do tego "działu", ale cóz. Jak dla mnie White Collar trzyma dalej niezły
poziom i jestem z tego serialu ogromnie dumny. Przyjemnie się ogląda. Oby tak dalej ;) Co
sądzicie o odcinku :)?

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Przeciez Mozz był w kazdym poprzednim odcinku, to o jakim powrocie mowa?
Co do odcinka to nie podoba mi się ze tak szybko wrocili do rutynowej roboty. Myslalem ze ucieczka bedzie trwac dluzej.

CottonCrush

o powrocie do NY

ocenił(a) serial na 10
CottonCrush

Mozzie przecież został na tej wyspie w 1 odcinku, a w 2 wrócił. Ale masz trochę racji, że od razu w 2 odcinku akcja napędzana przez kilka ostatnich odcinków 3 sezonu jakby zblakła. Również myslałem, że Neal nie da rady tak szybko wrócić do starego życia.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Peter pracujący przy papierkach i bawiąc się w segregowanie dowodów w sprawach no lool... Dajcie spokój... Heh. To nawet zabawne nie jest. Moim zdaniem debilne. W ogóle drażni mnie ta wszechobecna nienawiść między innymi wydziałami w FBI albo jak się to tam zwie...
I jak można w ogóle innym tak świnie podkładać? (wtrącenie takie ode mnie)

Oczywiście Mozzie jak się pojawia to zawsze ciekawiej, ale to wiadomo^^

Akcja z wmówieniem komuś co i jak ma wybierać mi znana :D Hahaha widziałam jak to gość robi w Programie na Discavery. A w serialu hm... no cóż, nawet fajnie zrobione ;D

Peter nie chcący chwały za schwytanie złodzieja już dość długo poszukiwanego nie chciał oklasków. Fajna i honorowa sprawa. Został zdegradowany to został, mówi się trudno.

Odcinek ogólnie nie powalał na kolana. Nie trzymał jakoś w napięciu itd. Rzekłabym, że średni. Dwa pierwsze były zdecydowanie lepsze.

ocenił(a) serial na 8
Dziwniejsza

piszcie na przyszlosc, ze spoilery, zamiast juz w tytule tematu zdradzac, co si dzieje ;)

ocenił(a) serial na 7
protectore

W sumie jak dla mnie każdy temat, który jest o odcinku jest o ODCINKU. Nie wiem o co chodzi z tym spoilerem. Spoiler mógłby by być jakbym napisała o odcinku w zupełnie nie związanym z najnowszymi wydarzeniami temacie :P Wydaje mi się, że w takie tematy wchodzą ludzie, którzy obejrzeli już odcinek, albo chcą wiedzieć co się w nim wydarzyło :P

ocenił(a) serial na 7
protectore

W tytule tematu nie ma żadnego spojleru, a jeśli nie chce się poznać fabuły przed oglądnięciem odcinka to się nie czyta tematów o danym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Crankes

to z tematem to taka figura retoryczna, zeby wyrazic oburzenie ;) ale ok, jak wolicie, tyle ze kazde zdradzanie fabuly jest z definicji spoilerem, wiec warto to slowko dodac, to pol sekudny zcasu straty, a pomaga wielu ludziom ;0

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

czy tylko ja mam taki odcinek czy u wszystkich tak jest ze koncowka jest ucieta? Jesli macie pelny to podajcie linka :)

ocenił(a) serial na 10
ja93

Był tam błąd, bo jak sciagalem to widzialem w komentarzach. Zobacz na DW i PEBie bo juz sa wersje, które mają po 330-350 MB. Znajdz tę i będzie działać :)

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Ok dzięki wielkie ;)

ocenił(a) serial na 10
ja93

masz rację, tam Neal pod koniec zaczyna zdanie i nie jestem w stanie usłyszeć dalej co. Ja mam wersję, która trwa 42:12, ale ostatnie zdanie Neala brzmiało chyba:
Muszę wiedzieć kim jestem coś w ten deseń...

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

brzmiało dokładnie tak jak napisałeś, ale później już nic więcej nie ma, to ostatnie zdanie w odcinku. Tak wywnioskowałem przynajmniej po otwarciu pliku z napisami ;)

ocenił(a) serial na 10
kh1990

Tak to ostatnie zdanie, pozniej jest tylko co wydarzy sie w nastepnym odcinku

ocenił(a) serial na 8
ja93

czy tylko u mnie pokazują sie tak zrypane napisy?! jakies znaczki, hieroglify, zamiast polskich znaków. masakra jakas!

jurystka

jak sie skonczyl odcinek bo mam wrazenie ze rozmowa neal'a z elle zostala urwana?

ocenił(a) serial na 8
GylitersYOY

też mam takie wrażenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones