Białe kołnierzyki (2009-2014)
Białe kołnierzyki: Sezon 4 Białe kołnierzyki Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Białe kołnierzyki (2009-2014)

Złodziejski honor

Honor Among Thieves 44m
8,6 662
oceny
8,6 10 1 662
Białe kołnierzyki
powrót do forum s4e5

S04E05

ocenił(a) serial na 7

Jak Wasze wrażenia po tym odcinku? Wg mnie póki co nudno, końcówka 3 sezonu była naprawdę mocna, poczatek 4 tez ciekawy ale zaczyna sie robic coraz slabiej. Ogladam rownoczesnie kilka seriali w tym breaking bad, tam tez jest 5 odcinek i serial o wiele szybciej sie rozkreca i sa ciekawsze watki. Mam nadzieje ze nastepny odcinek przyniesie cos ciekawego i nowego.

ocenił(a) serial na 7
checik1

White Collar rozczarowuje mnie od drugiej połowy 3 sezonu, ale przyznam, że "Honor Among Thieves" mi się spodobał - z tym, że wybieram taką interpretację, że Neal wszystkimi pogrywał od początku. Bo to jest Neal "zdobędę wszystko, czego chcę" Caffrey, który oczarował mnie w pilocie. Znowu przez chwilę zobaczyliśmy tę psychotyczną nutkę jego charakteru, kiedy traci nad sobą kontrolę - tak jak wtedy, gdy ukradł pozytywkę, gdy chciał zastrzelić Fowlera... Wtedy jest najbardziej niebezpieczny dla siebie i dla otoczenia, bo zacierają mu się granice. I to lubię - Neala grającego na dwa fronty, a nie Neala zwierzątko domowe FBI. Pod tym wzgledem odcinek był bardzo satysfakcjonujący. Mam jedynie nadzieję, że scenarzysci przystopują z serwowaniem nam potwornie oklepanych motywów, np. nieuchwytny świadek czai się za nagrobkiem na pogrzebie. Równie dobrze mógłby wyjść na środek z napisem "CEL" na czole.

milkaway

oglądaliście z napisami czy bez? bo nie wiem, czy już gdzieś się pojawiły czy olać to i oglądać bez... :)

ocenił(a) serial na 7
yootsuu

Bez napisów. :)

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Nie chcę być hejterowskim gimbusem, ale dlaczego nie ma tak długo napisów? :( Wie ktoś, kiedy będą?

ocenił(a) serial na 10
Karimwera

Wycofuję pytanie, już są na Anyfiles :D

ocenił(a) serial na 9
Karimwera

Mnie się odcinek podobał, bardzo zaskoczyło mnie to że Diana przyszła do Neala na spowiedź, a zarazem podobało ;) Fakt że Jones zaczyna dogryzać bądź nie ufać Caffrey'owi jest niezadowalający lecz....

użytkownik usunięty
checik1

Kolejny epizod na poziomie. Ciekawa sprawa i rozwiązanie. Kradzież Neala przy użyciu zabawek Moza mi się podobała.
Do końca myślałem, że to Peter przechytrzył Neala, odkrywając co knuje za jego plecami, ale na samym końcu zmieniłem zdanie. :)
Oby tak dalej i z niecierpliwością czekam co zaplanowali na koniec.

A porównanie tego serialu do Breaking Bad jest co najmniej niestosowne. Też oglądam, ale to jest całkiem inny serial, no i dużo krótszy.
Ale skoro piszę to się zgodzę, jest cholernie ciekawy. :]

ocenił(a) serial na 9
checik1

Odcinek pozamiatał. Świetny scenariusz i wszystko to, co w White Collar najlepsze - złodzieje dzieł sztuki i genialne plany Neala. Też uważam, że Neal to wszystko zaplanował i wiedzial, że po wszystkim Peter da mu pendrive'a.

Czysty geniusz, a odcinek trzymał w napięciu cały czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones