Białe kołnierzyki (2009-2014)
Białe kołnierzyki: Sezon 4 Białe kołnierzyki Sezon 4, Odcinek 7
Odcinek Białe kołnierzyki (2009-2014)

Kompromitujące położenia

Compromising Positions 44m
8,6 655
ocen
8,6 10 1 655
Białe kołnierzyki
powrót do forum s4e7

s04e07

ocenił(a) serial na 10

I jak po obejrzeniu????

Szczerze mówiąc uśmiałam się jak nigdy ;)
Scena Sara & Peter wymiata
hahah

ocenił(a) serial na 8
ma9i

Fałszywe dziecko Mozziego też było niezłe.

ocenił(a) serial na 7
MS_Monika

Tak, Bartholomew był świetny. Prawie jak dymiąca marynarka. ;]
Odcinek był świetny, lubię jak Neal gra na dwa fronty, a ostatnio WC pod tym wzgledem nie zawodzi.

milkaway

To przygotuj się na więcej, bo z końcówki wynika, że znowu wpadnie w kłopoty i będzie się musiał tłumaczyć ;)

euroo

Mam pytanie. Są już napisy?

diana_737

Do 4x7? Już dawno. Użyj napiprojekt.

euroo

No właśnie już próbowałam i wyskakuje mi, że nie znaleziono napisów. Nie wiem czemu bo odcinek normalnie mi działa.
Ale dziękuje za info, że już są ;)

diana_737

to weź bezpośrednio z napisy 24 . pl, może po prostu masz inaczej nazwany odcinek i dlatego nie wyszukuje. ;)

White Collar nigdy mnie nie zawodzi, świetny odcinek. ;) fajnie było zobaczyć Sarę ;)

yootsuu

Już znalazłam ;D A odcinek bardzo dobry, mam wrażenie, że od ostatniego odcinak 3 sezonu powraca (powoli) dawny Neal ;)

yootsuu

Nazwa nie jest ważna, więc to nie to. W ogóle kiedyś napi działało jakoś lepiej, teraz często się zdarza, że nie znajduje napisów, chociaż są dostępne via www.

ocenił(a) serial na 10
euroo

Ten odcinek powala na kolana pod względem humoru :D. Mimo, że sezon nie jest zły, jednak to co sie działo tutaj wyrasta ponad przeciętność. Dla mnie hitem było sztuczne dziecko Mozziego haha ten to ma pomysły... xD No i scena łóżkowa Peter-Sarah przy asyście El master piece! :D Oby wiecej takich epizodów. To jest to za co kocham ten serial ;)

ocenił(a) serial na 10
piotrek586

mam pytanie, a skąd mogę pobrać odcinki z czwartego sezonu...?

ocenił(a) serial na 7
przybyszek

Zapewne są na gryzoniu, którego imienia nie wolno wymawiać. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones