Białe kołnierzyki
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 e01

ocenił(a) serial na 8

No i mamy problem tzn Neal go ma, poprzez to że został przyłapany na kradzieży monet. Na
domiar złego Peter i ten jego instynkt. W kolejnym odcinku pojawi się nowy partner Nela i zagra
go Warren Cole znany może komuś z serialu Comon Law, który osobiście polecam, jestem
ciekawa czy grana tym razem przez niego postać będzie podobna, zdyscyplinowana i
spostrzegawcza:-)

grampiana

Dobry start 5 sezonu. Było intrygująco, ciekawie, działo się przez cały czas. Neal popełnił nie jeden a kilka błędów przy kradzieży walijskich monet i zobaczymy jak się to na nim odbije. Poza tym, gwarantowane jest, że w pewnym momencie powróci do serialu James, ojciec Neala. A myślałem, że z tego już nic nie idzie zlepić ;-)

ocenił(a) serial na 10
grampiana

wg mnie ten nowy Peter będzie chciał z całego serca udupić Neala.. Szkoda trochę, że Peter nie będzie już w tak dużym stopniu współpracował z Neale no ale cóż xD
Co do pierwszego odcina- świetny! Naprawdę nie spodziewałam się takiego rewelacyjnego otwarcia 5 sezonu! Noi mam nadzieje, że ten sezon do końca taki będzie..

ocenił(a) serial na 8
witchelm

Szczerze mówiąc postawa Petera mnie nie zaskoczyła ale po ludzku rozczarowała, myślę, że będzie trzymał się na dystans i będzie oschły dla nela do momentu kiedy się nie okaże ile Neal dla niego zaryzykował i w jakie wpadł tarapaty. Jeśli to ma być ostatni sezon liczę na to, że w życiu Neala na dłużej pojawi się jakaś "Dobra" kobieta:-)

ocenił(a) serial na 10
grampiana

to ma być ostatni sezon?! Skąd taka informacja? No chyba sie załamie..
Ale masz racje, Neal koniecznie musi znaleźć sobie dobrą kobiete xd

ocenił(a) serial na 8
witchelm

No natknęłam się na takie info ale to nic potwierdzonego i też mam nadzieję, że wyniki oglądalności będą na tyle dobre, że jeszcze trochę ich pooglądamy. Ja trochę tęsknię za sprawami z 1 i 2 sezonu była sprawa, było śledztwo,a od pewnego momentu wszystko trochę toczy się wokół bardziej rozwinietych i czasami aż nadto zawiłych wątków. Takie prowadzenie serialu z jednej strony jest intrygujące bo człowieka aż skręca z ciekawości co będzie dalej a le z drugiej strony bywa męczące. O i bym zapomniała Kocham Moza samobójcę:-)

ocenił(a) serial na 10
grampiana

hahahaahha Mozzie samobójca to geniusz! Koooochamkocham.. A jeszcze takie pytanie o tą bransoletkę Neala. On ją zamienił na nową czy może zostawił tą starą?

ocenił(a) serial na 8
witchelm

No mi się wydaje, że właśnie zmienił i niestety ta ma inny kod, czip i takie tam więc nie wiadomo czy to urządzenie Mozziego będzie działać, ale z tego co widziałam na twarzy Neala to chyba też wyczuł w tym spory problem.

ocenił(a) serial na 10
grampiana

Stał tuż za nim ciężko by było chyba taki przekręt zrobić. Wszystko się okaże na początku nast odcinka.
Gorsza sprawa wg mnie to te dowody które mają zniszczyć. Przecież to nie prywatny sejf przez nikogo nie strzeżony jak z tymi monetami.

ocenił(a) serial na 8
witchelm

Obejrzałam jeszcze raz z napisami i wkurza mnie to, że najpierw Elle chce aby Neal uwolnił Petara za wszelką cenę, a potem chrzani o przywiązaniu emocjonalnym, i jeszcze to założenie, że wszystko co robi neal to z troski o siebie, no po prostu aż sie tych bzdur nie che słuchać. Peter i Elle, dla których już też niemal się poświęcał teraz chcą ustanawiać granice? Boje się, że skończy się tak, że go od siebie odepchną choć on traktuje ich jak rodzinę i ockną sie gdy wpadnie w zbyt poważne tarapaty, ale wtedy chociaż Peter będzie miał tę swoją sprawiedliwość!

ocenił(a) serial na 10
grampiana

Mnie już zaczyna naprawdę irytować, że Peter wszystko wie o wszystkim i o wszystkich. 2s i poznał cały plan Neala, wykminił że nie było w chacie i tak cały czas przez wszystkie sezony. Przecież był niewinny, więc nie wiem po co się sapać o to że ktoś podrobił dowód żeby ten mógł wyjść z więzienia. I popieram poprzednika, że to założenie że Neal robi wszystko dla siebie i nie liczy się z nikim jest dla mnie strasznie debilne.

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

poprzednik dziekuję za przyznanie racji:-) jestem juz po 2 odcinku z napisami ENG i niestety ta relacja neala z nowym opiekunem nie przypadła mi do gustu za to kolejny odcinek zapowiada się ciekawie relacja Neala z hagenem nabierze tempa, zobaczymy co z tego wyniknie:-)

ocenił(a) serial na 10
grampiana

Dokładnie, odcinek arcyciekawy, a to co będzie w nastepnym - już nie mogę się doczekać :) Ja niestety zrozumiałbym 70-80 % max. z napisów ENG dlatego wolałem poczekać aż ktoś zrobi PL.

ocenił(a) serial na 10
grampiana

A mnie się ten nowy opiekun podoba:) Jest to trochę tak jakby powrót do początków współpracy neala i petera:) Ostatnimi czasy Peter już chyba za bardzo ufał Nealowi w niektórych sprawach..

grampiana

mnie również bardzo podobał się odcinek, ale mam jedno Ale... pierwszy raz w życiu zauważyłam nieścisłość za pierwszym oglądaniem... mianowicie ciąża Diany.. w 6 tygodni brzuch jej urósł do 7/8 miesiąca.... no błagam. mogli to jakoś inaczej rozegrać, jeśli wiedzieli, że aktorka jest w ciąży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones