PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681562}

Biblia

The Bible
7,4 3 772
oceny
7,4 10 1 3772
Biblia
powrót do forum serialu Biblia

Jestem bardzo miło zaskoczony tą prodkcją, jest ona zrobiona bardzo dobrze i ciekawie, jest może troche ogólnikowo ale najważniejsze rzeczy są ukazane świetnie. Dawno tak nie ciągneło mnie do oglądania serialu, jak do Bibli. Ogladając go z odcinka na odcinek coraz częściej zastanawiałem się nad moją wiarą i o tym że nie jestem takim człowiekiem jakim chciałbym być. Zdaję sobię sprawę że sporo osób krytykuje ten serial ale naprawdę nie wiem dlaczego. Bo dla mnie jako osobie wierzącej serial ten zmienił mnie troche pod względem religijnym a napewno umocnił. Dlatego cieszę się że on powstał, a po ostatnim odcinku wiedząc że już go nie bedzie, nie wiem co będę robił w sobotni wieczór bo przez 5 tygodni czeklem cały tydzień tylko na Biblię. Takie są moje odczucia po obejrzeniu tej produkcji i zachęcam do obejrzenia tych co jeszcze jej nie oglądali.

Adasko94

Popieram, bardzo dobry serial. Miło jest zobaczyć dla odmiany coś innego niż kolejny serial np. o wampirach lub o rozterkach nastolatków :)
Przypuszczam że krytyka płynie z faktu, że nie wszyscy wierzą w historie przedstawione w filmie i z góry przekreślają tą produkcję.

ocenił(a) serial na 9
jasminxoxo

Nie wszyscy uważają za słuszne robienie filmówi seriali - ekranizacji Ksiąg Pisma Świętego. Z obawy przed błędami, swobodną interpretacją - zwanymi herezją, która łatwo może się wkraść. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones