PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794594}
7,4 32 658
ocen
7,4 10 1 32658
7,6 5
ocen krytyków
Big Mouth
powrót do forum serialu Big Mouth

Dubbing świetny, ale czy tylko mi uszy krwawią od tego piskliwego głosu missy? :P

ocenił(a) serial na 9
madoxTV

Hahaha nie tylko Tobie :) Wszystkie głosy super, ale jej był wyjątkowo drażniący :/

ocenił(a) serial na 7
madoxTV

O tak, w wersji oryginalnej Missy ma fajny głos, ale w naszej jest tragiczny.

ocenił(a) serial na 9
madoxTV

Nie tylko Tobie :) Mi również i irytuje strasznie. Co ciekawe kobieta dubbingująca missy, także podkładała swój głos w kreskówce, Robotboy (postać robotboy'a).

ocenił(a) serial na 8
madoxTV

Strasznie wku.wiający ... XD

ocenił(a) serial na 3
madoxTV

nie tragedia ten dubbing

madoxTV

ogromnie ciężkie zadanie dubbingowe miała pani użyczająca jej głosu. Dla mnie najgorszy i najmniej pasujący jest głos Tomasza Knapika w jednym odcinku drugiego sezonu. Fantastyczny lektor, niestety w mojej opinii, słabo obsadzony.

Raczek_89

Obsadzenie obsadzeniem, ale "dopasowanie się do kłapów" tu boli mocniej. Wypada kiepsko, bo widać, że jest tu podłożony głos, kiedy przy reszcie tego nie czuć.

ocenił(a) serial na 7
Milka124

Słychać podlozony głos, bo za bardzo go znamy, nie dlatego, że nie pasuje. Po prostu niestety wrażenie audiowizualne w postaci głosu Pana Knapika mamy już nieco skrzywione

madoxTV

W drugim sezonie mniej piszczy.

ocenił(a) serial na 9
madoxTV

przecież głos Missy jest najlepszy ze wszystkich w tym serialu! :)

ocenił(a) serial na 10
owcofil

Też tak uważam, on z założenia miał być irytujący tak jak postać Missy momentami była. Uważam,że to skrzeczenie bardzo pasowało do jej całej osoby. Drażniący głosik miał dawać kontrast w stosunku do tego co mówiła, a jak wiadomo była mózgiem, dziewczynką bardzo inteligentną, także myślę,że wszystko było zamierzone ;)

owcofil

Tak jest Missy wszystkich bije na głowę. Genialny dubbing

ocenił(a) serial na 6
Chalmers

Dokładnie, ma najciekawszy głos, idealnie pasujący do postaci. W Drugim sezonie jednak coś się dykcja aktorki pogorszyła.

użytkownik usunięty
madoxTV

Słuchając piosenek to rzeczywiście, doszłem do wniosku że missy i rick (potwór hormon trenera Stevea) brzmią mniej groteskowo i bardziej realistycznie. Ale jak ktoś już wspomniał, to w drugim sezonie z głosem Missy było już znacznie lepiej

madoxTV

Ja nie lubię dubbingu zasadniczo, ale tu cały od razu mi podpasował, jakoś nie czuję żadnej sztuczności, jak zawsze. Jestem mega zdziwiony pozytywnie.

ocenił(a) serial na 8
TomaszO1983

Wiesz może gdzie można na necie to obejrzeć z PL dubbingiem ?? jakaś stronka do oglądania czy coś ??

ocenił(a) serial na 9
MaXXi

Wszystkie sezony są na fili cc

PanLimon

Kurczę wie ktoś kto podkładał głos do Włefisty ?

madoxTV

oh na początku bardzo mnie drażnił ale po czasie się przyzwyczaiłam i głosik nawet zaczął mi do tej postaci pasować swoją drogą - ktoś z was wie może kto podkładał głos pod ropucha? skądś go kojarzę ale nie mogę sobie przypomnieć skąd!

ocenił(a) serial na 7
madoxTV

Nie cierpię tego dubbing, głosy są za dojrzałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones