PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711518}

Pretty Guardian Sailor Moon Crystal

Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal
7,3 1 300
ocen
7,3 10 1 1300
Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal
powrót do forum serialu Bishōjo Senshi Sailor Moon Crystal
sisi252531

Nie żebym się czepiała, ale czy jest sens zakładania osobnego tematu do każdego odcinka, jeśli nawet samemu nie ma się za wiele o nim do powiedzenia? Z góry przepraszam, ale od dawna mnie to zastanawiało. Szczególnie, że ludzie tu na forum raczej niezbyt są zainteresowani omawianiem ich jakoś dokładniej. Także trochę zaśmiecasz... ale to tylko moje zdanie oczywiście ;) Pozdro

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Jako wieloletnia fanka "Sailor Moon" chciałam poprzez zakładanie nowego tematu poinformować innych użytkowników jak i ludzi którzy przez przypadek tu trafiają, że kolejny odcinek miał już swoją premierę. Na innych stronach seriali rozbrzmienia burza postów. Wiadomo anime niszowe ma mały polot, ale to nie znaczy że jest inne od wszystkich i też ma swoje dyskusje o odcinkach. Dlaczego tak mało piszę o kolejnym odcinku? Szczerze, mogła bym skomentować każdą minutę, ale nie chcę zaśmiecać forum swoimi wywodami. Dlatego jest tylko ujęty najważniejszy moment(wg mnie).

sisi252531

Ja zmienię trochę temat jeśli można są gdzieś nowe odcinki z napisami ???ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć z góry dziękuje za pomoc.

ocenił(a) serial na 8
wort801

Jak z napisami polskimi to wysłałam linka.

sisi252531

Na innych forach może i tak, ale tu to nie zdaje rezultatu... A nie wystarczyłby jeden temat "Odcinki", w którym dodawałabyś posty odnośnie pojawienia się kolejnego odc.?

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Może i tak? Ale już zaczęłam to przeciągnę do końca sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones