PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244565}

Pretty Guardian Sailor Moon

Bishōjo Senshi Sailor Moon
5,4 270
ocen
5,4 10 1 270
Bishōjo Senshi Sailor Moon
powrót do forum serialu Bishōjo Senshi Sailor Moon

Ten serial miażdzy ;) jest po prostu tak totalnie kiczowaty, tak badziewiasty, że to jest niemal nieprawdopodobne. Najbardziej urzekły mnie koty ;) gorzej chyba nie dało się ich zrobić... i te stroje, te peruki, te przebrania... Power Rangers to przy tym nic!
Idealne żeby się pośmiać. Ale myślę, że nawet wielki fani Sailor Moon mogą mieć problem z przebrnięciem przez wszystkie odcinki... ;)

ocenił(a) serial na 7
styropian22

Jestem przy 28 odcinku i faktycznie mam problem... żeby się oderwać. Fabuła tego czegoś jest naprawdę dobra, a wątek generałów intryguje mnie bardzo. Chociaż troszkę brakuje mi miłości Kunzite i Zoisite... ale w sumie tak też może być, podoba mi się ta rywalizacja. A do tej całej tandety jakoś idzie się przyzwyczaić... (jak się przebrnie przez trzy pierwsze odcinki)

Kandara

Zmieniłam potem zdanie gdy wzięłam się oglądanie tego ponownie ;) nawet napisałam tu dłuuugi komentarz po obejrzeniu wszystkiego. Faktycznie, im dalej tym trudniej się oderwać! Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że fabuła wyszła ciekawiej niż anime....

ocenił(a) serial na 7
styropian22

Bo wyszła. Nie ma tysiąca zapychaczy, charaktery "tych złych" są lepiej rozwinięte, chociaż i w anime nic im nie brakowało. Zaś sam wątek poszukiwań księżniczki i srebrnego kryształu, budzi o wiele żywsze emocje. I Chociaż człowiek spodziewa się jak to się wszystko skończy to i tak musi to zobaczyć... Ogólnie fabuła jest znacznie ciekawsza... chociaż też ma swoje braki, wiadomo.

Kandara

A gdzie to mozna dostac? Sciagnac? ;)

ocenił(a) serial na 7
Anielicaaa

You Tube?

ocenił(a) serial na 8
Kandara

http://shiningmoon.com.pl/Media/Html/DownloadJisshabanseria.html stąd miłego oglądania : )

SailorVenus

ludzie! litości! tego sie nie da oglądać!

ocenił(a) serial na 8
marcino55555

Da się tylko trzeba dotrwać do 10-tego odcinka

ocenił(a) serial na 8
SailorVenus

zdecydowanie, trzeba przetrwac pierwsze odcinki, przyzwyczaic sie do slabych efektow i okropnych pluszowych kotow, a potem jest cudowne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones