PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244565}

Pretty Guardian Sailor Moon

Bishōjo Senshi Sailor Moon
5,4 270
ocen
5,4 10 1 270
Bishōjo Senshi Sailor Moon
powrót do forum serialu Bishōjo Senshi Sailor Moon

Właśnie obejrzałam ostani odcinek tej serii. Mimo paru potknięć to z czystym sumieniem moę powiedzieć: CUUUUUUUUDOWNY!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 5
Arjuna

Zgadzam się całkowicie. Chociaż na początku odcinki były mało ciekawe, nawet nudne, to od 9-10 zrobiły się super:) A zakończenie prześliczne. Naprawdę warto obejrzeć, bo jest cudowne:)

ocenił(a) serial na 9
ganjaa

Ale gdzie mozna to zobaczyc???Widzialam na youtube tylko kawalki bez napisow...

Anne_007

W Polsce niestety na DVD ani VHS nie wydano, a w tv tez raczej nie pokażą... :]

http://shiningmoon.host247.pl/ na tej stronce znajdziesz odcinki, milefgo ogladania :)

stronka moze czasem nie działać :/

ocenił(a) serial na 5
Arjuna

ja ściągnęłam wszystkie z internetu:)
mozesz je znaleźć na jakiejś stronie o Sailor Moon:)

ocenił(a) serial na 8
ganjaa

No zgadzam się cudowny początek serii taki plastikowy,tandetny ale po tych 6 odcinkach okay
i nie można potem nie oglądać bo wciaga

ocenił(a) serial na 8
Arjuna

własnie skonczylam ogladac! jestem ZACHWYCONA. na poczatku faktycznie bylo slabe, wszystko razilo, ale po kilku odcinkach nie moglam sie oderwac!! Miyu Sawai jako Usagi jest CUDOWNA, po prostu oddala ja w pelni, zakochalam sie w niej. Bardzo fajnie wyszla im zmiana historii, nawet chyba bardziej podobalo mi sie jak to zrobili, niz w anime/mandze, ze nie bylo takiej typowej walki dobra ze zlem. Szkoda, ze koty byly pluszakami....ale wielki plus, za Keiko Han, ktora sie znowu wcielila w Lune...ale za to nie moglam zdzierzyc, ze tej malej siksy "sailor Luny" to bylo zupelnie nieporozumienie. Nie podobala mi sie tez postac Minako, uwielbialam Minako za jej szalenstwo, a tutaj tego nie bylo, brakowalo mi tego bardzo... Super rozwineli watki dziewczyn i generalow. Obejrzalam oczywiscie tez Act Zero i Special Act, boskie. Jestem zakochana w tym serialu i na pewno wroce do niego!

ocenił(a) serial na 8
OlaZiemlinska

i zapomnialam dodac, ze bardzo mi sie podobaly piruety i walka dziewczyn i wielkie wrazenie robi walczaca Usagi, fajnie, ze nie jest taka beksa jak w anime i potrafi od razu niezle przykopac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones