PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683574}

Bitten

6,6 3 113
ocen
6,6 10 1 3113
Bitten
powrót do forum serialu Bitten

za mało go w 1 sezonie, ale w 2 nadrabiają, no i jest na co popatrzeć, facet do schrupania <3

ocenił(a) serial na 7
nunax4

O, tak jest kilka pikantnych scen z jego udziałem. A nie wiem czy zauważyłaś pewną prawidłowość w niemalże wszystkich scenach miłosnych tego serialu( których notabene nam nie szczędzą), ale tam od razu się rozbierają do naga lub prawie do naga. Co jest fajne, bo możemy niejednokrotnie podziwiać niezłe męskie pośladki( w tym bardzo kształtne Nica). Widocznie wilkołaki bardzo nie lubią ubrań i każdy pretekst jest dobry, aby je z siebie zrzucić.

Herma35

haha no zauważyłam że zero subtelności tylko od razu do zera :P

ocenił(a) serial na 8
Herma35

Ja też zauważyłem tą prawidłowość, tylko mnie wkurzało to w przypadku Claya. Jeszcze dobrze nie zaczęli się całować z Eleną a ten już z gołym tyłkiem.

ocenił(a) serial na 7
nunax4

Ja go już w innych serialach polubiłam. I nawet mnie kiedyś wzięło i mu tu biografię napisałam ;) Tzn. na filmwebie.

DZASTII

a w jakich on innych serialach grał ? :>

ocenił(a) serial na 7
nunax4

Np. Haven, Hemlock Grove, gościnnie, ale zawsze ;) I w paru innych co oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones