PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786982}

Black Lightning

5,6 2 597
ocen
5,6 10 1 2597
Black Lightning
powrót do forum serialu Black Lightning

Pilot

ocenił(a) serial na 5

Jakie macie opinie? Jak ktoś lubi takie czarnoskóre klimaty to powinno być dla niego spoko ale nie wiem jeszcze ta jego super moc mnie nie przekonuje może powinni przyłożyć sie bardziej do efektów specjalnych

marcin_lendzion

Efekty specjalne na poziomie seriali theCW, akurat tutaj bym się nie czepiał, że jest tak czy tak - jak na pilot, gdzie pewnie i tak bardziej się przyłożyli było naprawdę dobrze.

Co do pilota serialu: obejrzałem z czystej ciekawości - nie będę oglądał serialu (no chyba, że po sezonie okaże się, że wszystkim się podobało :D), ale jako pilot nie było tak źle jak myślałem, że będzie. Gdybym pewnie miał więcej czasu to oglądałbym dalej, póki mnie coś nie zniechęci na tyle, że nie dam rady. Jak na standardy stacji było dobrze i, co ciekawe, po seansie pomyślałem, że ten serial jest bardziej adresowany do czarnoskórych obywateli USA niż robi to "Luke Cage" Netflixa :P A najlepsze, że akcja tego drugiego w głównej mierze dzieje się w Harlemie a więcej białych tam zobaczysz niż tutaj (fakt, oceniam po pilocie..). Ogólnie.. chyba się nie dziwię, że nie włączyli tego do uniwersum swoich seriali a z drugiej strony szkoda, bo jeśli miałbym coś stwierdzić po pierwszym odcinku serialu to to, że główny bohater przypadł mi do gustu (zresztą Cress W. robi swoje samą osobą) i chętnie widziałbym go w interakcji z innymi z 'uniwersum'.

marcin_lendzion

było dobrze, choć w żaden sposob powiązany z Arrowerse to jest lepszy od Arrowa oraz Flasha razem wziętym, mnie tam kojarzy się lukiem Cage, bo afroamerykanin walczący o spokój dla ludzi z otoczenia gdzie mieszka i choc początkowo wzbrania się przez swoimi zdolnościami to jednak zaczyna rozumieć że muszą służyć wyższym celom 6-7/10

ocenił(a) serial na 6
rafiq11

Arrow i Flash trudno oglądać głupota na głupocie a tu mamy coś nowego i ciekawego.O dziwo bardziej mi się ten serial podoba niż Luck Cage i czekam na kolejne odcinki.

basiula9

nie wiem czy Black lightning powstał jako odpowiedź na Luke'a Cage czy odwrotnie

ocenił(a) serial na 5
marcin_lendzion

Trochę przysnąłem. No tak akcja w tym filmie się mocno ślamazarzy tak samo jak w Arrow.Same sceny walki fajne ale fabuła to taki czarny superbohater w złym świecie białych ludzi.Poprawnośc polityczna,całość toczy się narazie tylko w czarnoskórym towarzystwie.Trochę mi się to ogląda jak afroamerykanom gre o tron.Może być,napewno a we wspólnych odnikach się pojawi i wtedy może być spoko.

użytkownik usunięty
marcin_lendzion

calkiem mi sie podobalo, choc nie braklo sztampy ze zbuntowana debilką, ale lepszy od luke cage dla mnie.
Nie moge patrzec na fryzure byłej zony głownego bohatera, oby szybko jej odrosly wlosy.
Oby potencjal wykorzystali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones