Black Summer
powrót do forum 2 sezonu

Zawieszenie niewiary

ocenił(a) serial na 3

Próbowałem, naprawdę próbowałem, dać szansę twórcom, którzy robią serial o przetrwaniu w świecie żywych trupów stylizując go na realistyczny. Ale po każdym odcinku zapadałem się coraz głębiej w fotel i życzyłem śmierci wszystkim występującym w tym serialu. Takiego festiwalu durnoty, debilizmu i robienia ladacznicy z logiki nie widziałem od czasu, gdy ostatnio mignęły mi fragmenty obrad polskiego sejmu. I tak, istnieje coś takiego jak "zawieszenie niewiary", aby móc odczuwać przyjemność z oglądania czegoś nierzeczywistego nie krytykując i nie patrząc na błędy logiczne, ale tutaj się nie dało. A akcja ze skrzynią mnie ostatecznie przekonała. Skończyłem serial oglądając go na 1.5 przyspieszeniu i w międzyczasie uzupełniając aplikację Moja biblioteka. Ten serial próbuje udawać coś czym nie jest. I dlatego jest słaby. „Z Nation” niczego nie udaje i dlatego oglądając go można się świetnie bawić. Aż napisałem po raz pierwszy chyba na forum o jakimś serialu. Uff...

ocenił(a) serial na 3
karol_b_84

W punkt! Wygląda na to, że przeżyli tylko ludzie dotknięci skrajnym debilizmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones