Blade Runner: Black Lotus (2021)
Blade Runner: Black Lotus: Sezon 1 Blade Runner: Black Lotus Sezon 1, Odcinek 1

City of Angels

5,5 16
ocen
5,5 10 1 16
Blade Runner: Black Lotus
powrót do forum s1e1

Już trailer wyglądał słabo, pilot niestety potwierdza niewesołe przypuszczenia.
Mamy tu do czynienia z bardzo leniwym scenopisarstwem. Serial otworzony jest najbanalniejszą z zagrywek - zaprezentowaniem bohatera z amnezją. To pójście po linii najmniejszego oporu, ale trzeba przyznać - zabieg daje natychmiastowe możliwości na zaprezentowanie świata przedstawionego.
A fabuła? Niby enigmatyczna, ale pełna oczywistości - nietrudno domyślić się kim jest protagonistka, z kolei jej perypetie są mocno skrótowe (odcinek ma 22 minuty) - sprawy dość szybko zaczynają układać się po myśli bohaterki. Chciałoby się, żeby wszystko nie szło tak bardzo po linii. Na razie główna postać nie jest kimś, kto zyskałby sympatię widza.

Nie porzucam jeszcze tego serialu, bo za bardzo lubię "Blade Runnera", ale na tę chwilę, po pilocie, jest to najsłabszy produkt całej franczyzy.
Pierwszy odcinek to jak dla mnie 3/10.

Chal_Chenet

Gdzie można zobaczyć?

Kinoman1v3

Nie wiem jak Twoja moralność w tej materii, ale jeśli chcesz obejrzeć, musisz na tę chwilę pożeglować pod piracką banderą.

ocenił(a) serial na 10
Kinoman1v3

https://www.crunchyroll.com/blade-runner-black-lotus/episode-5-pressure-821202

Kinoman1v3

Wczoraj serial miał premierę na HBO w Stanach, więc przy nowym wizerunku serwisu streamingowego amerykańskiego giganta jest nadzieja również na polską premierę w ich portfolio. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Chal_Chenet

Mi tam się podobał soundtrack i reszta ,tym bardziej że to animacja , Black Lotus i 2049 to bardzo dobre pozycje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones