PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 357
ocen
7,3 10 1 10357
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Nie widzę tematu, więc zakładam - jak Wam się podobał finał 4 sezonu?

Według mnie bardzo pozytywnie potoczona historia Burke, bo nie zapowiadało się na aż tak efektowny cliffhanger na końcu sezonu po tym, co było w trakcie. Chyba nie mogło Blindspot trafić nic lepszego niż zakończenie serialu z takim przewrotem o 180 stopni. Przypominam, że piąty sezon będzie ostatnim i pomiędzy wydarzeniami z finału czwartego, a piątego będzie przeskok w czasie o dwa miesiące.

Ostatnią sceną byłem osobiście zszokowany, ale biorąc pod uwagę tunele w chacie i Rich.coma na wolności to pewnie będzie tak, że wysłał im cynk i schowali się do tunelu :P

ocenił(a) serial na 10
heavygunner

Dzięki za kilka informacji, a także zgadzam się z prawie wszystkim co napisałeś z wyjątkiem tego, że Rich jest na wolności. Z tego co widziałem to zabrali go na "łódź". Mimo to też ta ostatnia scena zrobiła na mnie wrażenie. Z kolei co do ucieczki to tunele są wygodną opcją, ale dodatkowo jest jeszcze ta babeczka z biura co wrobiła Kurta pomagając Dominicowi. Kolejne to sama tajemnica czego chciał od nich IceDream za agentów SWAT którzy wyciągneli ich z budynku na Islandii.
Wracając do wrażeń, to już nie mogę się doczekać, sezonu 5 i tego jak wszystko naprostują bo zakończenie 4. konkretne :)

ocenił(a) serial na 5
heavygunner

Z tego co sie oriętuję sezonu 5 nie będzie i dobrze bo po bardzo słabych kilku pierwszych odcinkach, potem całkiem niezłej akcji do końca sezonu 1 i dobrym sezonie 2 musiałam zaniżyć ocenę. Początek sezonu 3 to śmiech na sali, a poteem to już katastrofa. Niestety jak to zawsze bywa chcą więcej i wymyślają coraz bardziej irracionalne sytuacje. Zaczęłam to oglądać na początku ale przerwałam bo wydało mi się bzdurne, no ale teraz nie miałam co oglądać więc postanowiłam wrócić do tego serialu, okazało się że po kilku odcinkach akcja się rozkręca, ale końcem serialu powinien być sezon drugi. Niestety znowu ta sama hostoria chcieli więcej i nakręcili kolejne dwa niestety bardzo słabe sezony, ja tylko zastanawiam się czy oceny nie opuścić jeszcze bardziej.

ocenił(a) serial na 7
heavygunner

Wczoraj skończyłem oglądać czwarty sezon i zakończenie mnie zszokowało. Nie wiem czemu, ale jakoś tak zżyłem się ze wszystkimi postaciami i będzie mi szkoda jeśli któraś z nich zginie. Z tego co czytałem w przeciekach mają uśmiercić jednego bohatera/bohaterkę, a pozostali zapewne uratują się tunelami. Szkoda, że na następny sezon trzeba będzie poczekać do przyszłego roku, bo jestem niezmiernie ciekaw jak skończą ten serial. Osobiście obstawiam, że Patterson i Rich zdemaskują spisek i oczyszczą dobre imię wszystkich agentów, a pomoże im w tym Weitz, który na końcu zabije Madeline, aby zatuszować zlecenie ataku dronami na terenie kraju i tym samym uratować swoją karierę polityczną.

heavygunner

Gdyby ice cream nie wspomnial o tunelach pod chatą to zakonczenie byloby zaskakujące. A tak wielu z nas bierze pod uwage, ze ekipa schroniła sie w tunelu.
Nie ma juz takiej dynamiki jak w 1 i 2 sezonie, 3 i 4 to docinanie tzw kuponow. Zmiany akcji w sezonie owszem były, ale przez wiekszosci 22 odc dłuzyło mi si e. Taki to juz jest, podobnie np w Czarnej liscie., to rowniez nie to co kiedys.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

Niestety, pierwsze dwa sezony były ciekawe, trzeci był dosyć absurdalny, czwarty nieźle się zaczął, bo pomysł z obudzeniem się osobowości Remy był świetny, ale kiepsko to ostatecznie rozegrali, a i potem im dalej tym gorzej.
Jak dla mnie serial mógłby się na tym czwartym sezonie zakończyć, chociaż lepiej byłoby gdyby Jane też była w środku i wszyscy by po prostu zginęli. To by zdecydowanie było zaskakujące ;) No a poza tym mocno gorzkie, co przy takim serialu miałoby sens.

Sol89

Podobnie z 'Czarna listą', poczatkowe sezony dobre, a pozniej juz tzw odcinanie kuponow. Tak jak kiedys czekałem na nowy odcinek, tak teraz po prostu jest bo jest.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

Niestety z większością seriali tego typu tak jest - scenarzyści mają całkiem fajny pomysł na jeden czy dwa sezony, ale zamiast na nich zakończyć zaczynają je ciągnąć na siłę (bo wiadomo - kasa), i z całkiem przyzwoitej produkcji zaczyna się robić gniot.

ocenił(a) serial na 6
heavygunner

O, wiadomo kiedy wyjdzie sezon? Szczerze mówiąc byłam przekonana, że serial jest zakończony.

Sol89

W tym roku.

heavygunner

Briana dała cynk męczona wyrzutami sumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones