PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 982
oceny
5,1 10 1 4982
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

Która blondynka lepsza w roli 27 letniej Sylwii kubus weterynarz z podlasia koło suwałk jak dla mnie Natalia Rybicka 28 lat to strzał w dziesiątkę lepszej zastępczyni za julkę pietruchę być nie mogło coś mi się zdaje że 6 i 7 sezony blondynki także z Natalią Rybicką 28letnią aktorką TVP

ocenił(a) serial na 3
blondynkamajaki

Ale czy to nie przesada by jedną postać grały aż 3 aktorki? Zwłaszcza w takim serialu jak ten.
Właśnie nie lubię filmów czy seriali w których ilość przypadających aktorów na jedną postać jest większa niż 2, bo to wtedy bywa mylące (tym samym dowiadujecie się tu dlaczego nie lubię Jamesa Bonda i żadnej części z nim nie widziałem).
Mogli zostać już na 4 sezonach, lub poczekać aż Moro wróci. Ja rozumiem, że Moro nie jest idealna, ale też nie była jakaś tragiczna. Dziwnie to będzie wyglądać jak znowu ''odmłodzą'' postać wyglądem Rybickiej po dosyć starszej z wyglądu Moro.
Równie dobrze mogli to samo zrobić w Czasie Honoru, i to byłby moim zdaniem cios dla fanów serialu. Jeszcze trochę, a niebawem i znowu Maneja zmienią. Naprawdę, trochę godności, producenci.
Rybicka faktycznie mogłaby być godną zastępczynią Pietruchy, ale musiałoby się to już stać w 3 serii.

Ertix_Poke

Krążyły informacje że obecnemu zarządowi w Tvp nie podobało się to że Moro gra w Rosyjskich produkcjach i ją wywali. Lepszym może pomysłem było jak już ktoś napisał wprowadzić nową postać blondynki że np zastępuje Sylwie.

ocenił(a) serial na 5
Ertix_Poke

A teraz Blondynkę będzie grać Marta Żmuda-Trzebiatowska.

krupastas

Niestety stało się...

blondynkamajaki

Przesada z tą kolejną zamianą.

aniadolan1

Właśnie przeczytałem że kolejną czwartą już aktorką ma być M.Żmuda Trzebiatowska! To dopiero będzie tragedia!
Ktoś chyba jakąś w ogóle klątwę rzucił na ten serial, żeby ciągle się zmieniała główna aktorka

Brandon568

tak, czytałam gdzieś o tym... faktycznie chory pomysł, czwarta aktorka, co jedna to lepsza.. może niedługo uderzą do Hollywood z propozycją.. może jakaś blondynka

ocenił(a) serial na 4
blondynkamajaki

Pietruszka miała w sobie to coś,
nie była wyniosłą damą, jak Natalia, lecz fajną, bardzo swojską, wyluzowaną laską :-) najbardziej pasującą do wiejskich klimatów. Moro - tragedia! :)

Kasha

Dokładnie

ocenił(a) serial na 7
Kasha

Pietruszka strasznie gwiazdorzyła temu się jej pozbyli i zastąpili Moro. Natalia Rybicka gra ok już przywykłem do niej.

Kasha

Zgadzam się.Pietrucha rewelacja.

blondynkamajaki

Mojim zdanię ta, co ma największe cycki.

blondynkamajaki

Rybicka gra najlepiej i jest z tej trójki najpiękniejsza

maksiu5

Najlepsza i najładniejsza Pietrucha

lukasz_franciszek_2

Pietrucha według mnie też była super, ale ja troszkę bardziej wolę Rybicką. Najgorsza była dla mnie Moro do tej pory, ale Żmuda-Trzebiatowska jest chyba jeszcze gorsza. Zupełnie nie pasuje do tej roli. Ja bardziej lubię Rybicką, ale masz rację Pietrucha też rewelacyjnie grała i bardzo ładna była.

maksiu5

Moro jako kobieta zdecydowanie bardziej pociągająca od Rybickiej

lukasz_franciszek_2

Może i tak, ale słabo grała według mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones