PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756546}
7,3 2 911
ocen
7,3 10 1 2911
Blood Drive
powrót do forum serialu Blood Drive

Pulp pure

ocenił(a) serial na 7

Kwintesencja kiczu. Piękny hołd dla gatunku. Tomasz Knapik na dokładkę.

ocenił(a) serial na 7
ftw_2

Nie mogę przeboleć tego lektora! U Bundych Tomasz Knapik jest coś jak symbol, ale w tym serialu aż uszy bolą. Szukałam z napisami, ale nic nie znalazłam ;(

ocenił(a) serial na 5
Dead_Bite

To kiepsko szukasz. No chyba że Argh wypożyczalni nie uznajesz.

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Showmax

ocenił(a) serial na 9
albinozz66

Dokładnie. W Showmaxie z napisami! ;)
Btw, czy tylko u mnie na Showmaxie nie ma lektora? :D

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

U mnie lektor jest zawsze. Nie masz lektora tylko w tym serialu, czy we wszystkich?

ocenił(a) serial na 9
albinozz66

We wszystkich :(
Jak dać na lektora?

czlowiekfrank

Na dole po prawej, po włączeniu filmu, masz ustawienia: jeśli jest lektor, to dźwięk możesz zmienić na polski.

ocenił(a) serial na 9
LordRahl

A jest! Dzięki ;)

ftw_2

Najbardziej jestem zaskoczony tym, że lektor czyta konkretne bluzgi.

ftw_2

Nie zrozumiałem o co chodzi z tym Knapikiem :D Dopiero odpowiedzi wyjaśniły. Oglądam bez lektora i napisów. Nie mogę ogarnąć jak można kaleczyć filmy lektorem :D

ocenił(a) serial na 9
RadoslawKamil

Mi się bardzo przyjemnie ogląda z lektorem BD :) Myślę, że większą rolę ma tutaj tłumacz niż lektor. Jeżeli tłumaczenie jest idiotyczne, na siłę cenzurowane, to najlepszy lektor nie pomoże. A jeśli tekst jest dobry, to lektor doda od siebie jeszcze trzy grosze :)

Jest wiele filmów dla których tłumaczenie + lektor wypada świetnie. Cieszę się że u nas zawód lektora jest tak popularny. Na zachodzie króluje dubbing w filmach.

Przykład porównania wersji :)
https://www.youtube.com/watch?v=9MxJQ14nmX0

pg1983

No to dobrze... Albo dubbing albo napisy. Lektor to zawsze najgorsze wyjście jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 9
9452130

Ten kto wpadł na pomysł dubbingu powinien się rozpędzić i walnąć głową o ścianę :D Wiadomo - napisy najlepsze. Ale w lektorze słychać chociaż prawdziwy głos aktora a w dubbingu zazwyczaj podkładają tak niepasujące głosy że uszy aż krwawią.

ocenił(a) serial na 9
ftw_2

noooo mnie pokazuje 78 procent zgodnosci ,czad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones