PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010463}

Bosch: Dziedzictwo

Bosch: Legacy
7,5 1 179
ocen
7,5 10 1 1179
Bosch: Dziedzictwo
powrót do forum serialu Bosch: Dziedzictwo

Tylko tą czołówkę i muzykę, która mnie denerwuje muszę teraz przewijać.

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Jest to po prostu kolejny sezon Boscha.

ocenił(a) serial na 6
MikeParcero

Tylko, że gorszy. Coraz gorszy, bo ile lat to miałoby jeszcze trwać? No i jego drobniutka córka, która ugania się za drabami, choć pokonałoby ją 10-letnie dziecko. Słabo to widzę.

MikeParcero

Faktycznie Kijowa. Poprzednia była super i liczyłem na posłuchanie

MikeParcero

Mnie jednak czegoś brakuje, to już nie ten klimat. Jestem na piątym odcinku i jakoś nie zależy mi, by dalej oglądać. Brakuje mi Edgara czy Irvinga. W ogóle wyjaśniają gdzieś co z nimi?

Justiina20

Edgar pojawił się tylko na chwilę w jednym odcinku. Bosch zmienił miejsce pracy, no i niestety, wyłączając epizody koledzy z posterunku musieli zniknąć.
Chyba w ostatnim odcinku pojawił się w retrospekcjach młody Mike Heller- przyszły prawnik z lincolna. I porównując ten serial z nowym serialem netflixa, tutaj klimat jest dużo lepszy, dla mnie taki jak wcześniej.

ocenił(a) serial na 6
Justiina20

Też tak to odebrałem. Generalnie jest słabiej niż w poprzednich sezonach. Już tak nie angażuje do rozkminy jak dawniej. I jeszcze ten miałki cliffhanger na koniec sezonu :/

gagarin77

Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek i cóż... Jestem zwyczajnie rozczarowana, nie ma już "tego czegoś". Takie to nijakie, bez emocji, a zakończenie, jak napisałeś, miałkie i dość przewidywalne. Uwielbiam Boscha, ale dziedzictwo jest słabe.

Justiina20

No niestety trzeba zgodzić się z przedmówcami . W porównaniu ze " starymi " sezonami to inna klasa po prostu . Intryga naiwna , płytka , strasznie przewidywalna . Czarne charaktery wyczuwalne po dwóch sekundach na ekranie , starzy koledzy z posterunku prowadzący akcję szpiegowską aż rozczulają , Bosch niczym baron Minchausen wychodzący z wszystkich opresji niczym Hans Kloss w odcinku gdy likwiduje niemiecka fabrykę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones