PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551288}
7,7 32 934
oceny
7,7 10 1 32934
6,0 3
oceny krytyków
Boso przez świat
powrót do forum serialu Boso przez świat

Oceny za odcinki niby w filmwebie są ale mało kto z nich korzysta a poza tym nie można dać uzasadnienia.

Najlepszy według mnie to:
17. W drodze do dżungli

Dlaczego?
Dowiedziałem sie z niego wielu fascynujących rzeczy.

ocenił(a) serial na 9
mr_freeman

Dla mnie fajny odcinek był o Mexico city.Wiele ciekawych informacji było w nim przekazanych.

ocenił(a) serial na 8
mr_freeman

wszystkie uwielbiam ale najchętniej wracam do Wysp Zielonego Przylądka, gorący klimat, piękne krajobrazy, oddalenie od cywilizacji, mało turystów, prostota ludzi, piękna muzyka i to wszystko pięknie przedstawione i omówione.

mr_freeman

w chodził w sklepie z dewocjonaliami chodził w chinkach taki z niego bosonowa;)

ocenił(a) serial na 9
mr_freeman

Mnie też "W drodze do dżungli" wydaje się najciekawszy.

Poza tym "Łódka pana Makarona" i wszystkie, które kręcone są w głębokiej dżungli.

ocenił(a) serial na 10
mr_freeman

Fakt, "W drodze do dżungli" jest dobry. Oprócz tego bardzo spodobał mi się "Korek", "Tartak" i "Miasto w dżungli". Dlaczego? Ciężko powiedzieć. Fajne są i już :)

ocenił(a) serial na 9
mr_freeman

Nawet te nudniejsze dla mnie odcinki zyskuja z komentarzami Cejrowskiego wg mnie. Bo nawet jak cos mnie mniej interesowalo, np afryka (chociazby dlatego, ze za kamera panowala smiertelna cisza, w tych sklepach...) to jednak Cejrowski potrafil mnie zatrzymac na te 20 min zeby nie wylaczyc.
Ale najbardziej ciekawe dla mnie co obejrzalam drugi raz byly wszystkie 3 odcinki o dzungli :)
I zaskakujaco korek- kto by to pomyslal, nie? :)

ocenił(a) serial na 8
mr_freeman

Mój ulubiony jest o słoniach w Tajlandii, zrobiło na mnie wrażenie to że człowiek dostaje swojego słonia i opiekuje się nim, przyjaźni i pracuje z nim do końca życia

ocenił(a) serial na 9
mr_freeman

Z kamerą i strzelbą do Dzikich Plemion
W drodze do dżungli
Dżungla
Zupa z małpy
Na południe
Namibijskie bezdroża
Polowanie z Buszmenami
Miasto w dżungli
Wyspy Szczęśliwe
Polacy na Madagaskar
Polowanie
Azja
Bieda
Statek

To według mnie jedne z ciekawszych odcinków - aczkolwiek nie wszystkie odcinki jeszcze obejrzałem.

ocenił(a) serial na 7
mr_freeman

Najlepsze są te, w których Cejrowski jest najbardziej zabawny, jak na przykład "Bananera"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones