PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 16 968
ocen
4,9 10 1 16968
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Dawno się nie uśmiałem tak na żadnym polskim serialu, co prawda był to śmiech nad głupotą reżysera, ale jednak XD

ocenił(a) serial na 6
szykuj

drugi odcinek raczej nie jest do śmiechu, zwłaszcza jego ostatnie 15 minut

ocenił(a) serial na 5
szykuj

A my ze znajomymi włączyliśmy to o 1 w nocy jako niezły horror :D Straszna reżyseria, straszne aktorstwo, straszny scenariusz... :D

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena55

A Ty tak serio?

MagdaLena55

Dobrze powiedziane ;-)

ocenił(a) serial na 9
MagdaLena55

Ten film to PRAWDZIWA Polska

ocenił(a) serial na 2
Azotoxx

Jeśli masz na myśli marny poziom kinematografii, to tak.

szykuj

co tydzień myślę że papryk mnie już niczym nie zaskoczy i co tydzień się mylę XD

szykuj

Prawdziwie polski kącik wzajemnej adoracji. Ważne aby coś opluć nawet jeśli się tego nie rozumie. Oglądajcie "M jak miłość" i inne tego typu produkcje to wasze mózgi nie będą musiały się tak wysilić aby coś zrozumieć. Widać przy czymś mocniejszym gotuje się w główkach.

Dustgrow

dokładanie to takich pustaków są skierowane te płaskie i puste "filmy na faktach", też się z psem zakleszczyłeś czy może lekarz spaprał ci plastykę waginy? XD

szykuj

Może go naszła taka perwersja, jeśli wiesz, co mam na myśli ;).

ocenił(a) serial na 4
szykuj

Dobra... nie będę ściemniał. Co trzeba zażyć, żeby Ci przytaknąć? ;)

szykuj

No a teraz wszyscy się śmieją z twojej głupoty. Tak się z reguły kończą próby zabłyśnięcia w internecie.....

HRA

rzut oka na profil - Smoleńsk 10 i od razu widać że dzban XD i jeszcze wysryw o głupocie gdzie sam robi za wzorzec idioty w Sèvres pod Paryżem XD jeszcze psychol piszący w liczbie mnogiej, diagnoza: do utylizacji w trybie natychmiastowym

ocenił(a) serial na 6
szykuj

To przecież kino patriotyczne, więc ocena wysoka XD

ocenił(a) serial na 6
szykuj

Zgadzam się, serial bardzo fajny na heheszki ze znajomymi, zwłaszcza gdy jedna z osób siedzących obok to Gosia :D

ocenił(a) serial na 2
szykuj

ten film jest coś jak the room w teori dramat a tak naprawdę komedia, tylko że tutaj występują dobrzy aktorzy w gównianym filmie z żałosnym scenariuszem, taka jest różnica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones