PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785093}

Bracia Dassler: Na zawsze rywale

Die Dasslers
7,0 793
oceny
7,0 10 1 793
Bracia Dassler: Na zawsze rywale
powrót do forum serialu Bracia Dassler: Na zawsze rywale

Adidas czy Puma?

ocenił(a) serial na 7

No właśnie, czy ktoś z Was zastanawiał się w sklepie, ile i jaka historia czai się za tymi dwoma markami? Wiedziałem, że założyli je bracia i wiedziałem, że nie zawsze Im się układało ale, że to była aż tak zagmatwana historia... nie miałem pojęcia. Ciekawy film o dwóch branżach znanych na całym świecie. Warto zobaczyć, gwarantuje, że w sklepie sportowym pomyślicie przed zakupem o tej opowieści.

ocenił(a) serial na 6
skynet1234

Zabrakło mi, w tej biografii, ukazania paskudnej jej części dotyczącej Adidasa to zn.wyzyskiwania pracowników i wykorzystywania pracy dzieci czyli krótko mówiąc łamania praw człowieka i praw pracowniczych. To bardzo ważne a jednak tego zabrakło. 4/10 !!!

ocenił(a) serial na 7
Szpila_1308

Zabrakło, bo to był film skupiony na historii o braciach Dassler. Temat wyzysku pracowników to zupełnie inny temat, i dotyczy nie tylko Adidasa i Pumy ale również innych korporacji. I to nie tylko z branży obuwniczej...

ocenił(a) serial na 6
skynet1234

Słusznie. Podwyższam ocenę - 6/10 !!!. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Szpila_1308

Pozdrawiam :-) Miło, że się zgadzamy.

skynet1234

Kupe lat temu bylem w Rosji. Mialem na nogach buty marki Puma, a Ruscy czytali: "Rita" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones