PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709794}

Bractwo czerwonej opaski

Red Band Society
7,8 3 281
ocen
7,8 10 1 3281
Bractwo czerwonej opaski
powrót do forum serialu Bractwo czerwonej opaski

Właśnie obejrzałam i na razie jestem w stanie napisać tylko, że zryczałam się jak nienormalna i
czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Serial zapowiada się super...

Lady_Nyks

Właśnie obejrzałem pilot i jest znakomicie! Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki

ocenił(a) serial na 6
Lady_Nyks

Serial jest oczywiście niezły, ciekawy pomysł etc, ale wykonanie trochę rozczarowuje, bo to wszystko takie cukierkowate, familijne aż do bólu...

Lady_Nyks

Jak dla mnie to wyszło naprawdę dobrze. Ciekawy pomysł, niezła gra aktorska i świetna ścieżka muzyczna. Czego chcieć więcej. Jedyne co mi przeszkadzało to nadmierna cukierkowość. W Pilocie zostało ukazane jak to fajnie i przyjemnie być w szpitalu ( no i jeszcze to "niebo-poczekalnia").
Nie wiem co z tego wyjdzie ale jedno jest pewne jak na razie to najlepszy Pilot tej jesieni.

Moja ocena 4,2/6

Lady_Nyks

A czy wiadomo, kiedy można oczekiwać drugiego odcinka?

ocenił(a) serial na 7
novocaine_

Tak, za 6 dni w Ameryce, czyli u nas w kolejny czwartek (oczywiście wersja RAW bez napisów).

ocenił(a) serial na 6
Lady_Nyks

a, i rozwaliła mnie scena "omdlenia dziewczyny", i reakcja personelu, litości, dyspozytorka znajduje się w odległości kilku metrów i praktycznie na wprost pokoju, a ściany są szklane, zatem wystarczyło spojrzeć w kierunku pokoju, ale nie, musieli pojechać po bandzie...

Lady_Nyks

Dla mnie jedno z największych wrażeń to pokoje pacjentów, a w szczególności tego chłopaka na wózku. Z jednej strony nie mogłam się nadziwić, że takie fajne są te sale: kolorowe, modne, po prostu jest czym nacieszyć oko, a z drugiej strony (i nie wiem dlaczego) było to dla mnie troszkę niezrozumiałe, że niby szpital, a nie szpital- jakby oderwany od rzeczywistości ale może i takie mają działanie :)

ocenił(a) serial na 7
izab3lka

To jest chyba prywatna klinika bardziej. Kasiaści rodzice płacą tam za luksusy. Chociaż cheerleaderka trafiła tam jakby bez wiedzy rodziców najpierw, więc to trochę burzy moją teorię ;)

ocenił(a) serial na 6
Lady_Nyks

wiesz, wątpię by elitarna szkoła dla bogatych dzieci wysyłała uczniów do pierwszego lepszego szpitala stanowego, z tym, że dalej nie tłumaczy to kwestii latynoska, który ewidentnie nie pochodzi z zamożnej rodziny ani nie jest w posiadaniu znacznych sum pieniędzy...

Herushingu

W sumie chyba nic nie mówili o tym czy rodzina latynosa jest biedna czy nie... A kase dzieciak może mieć np z ubezpieczenia po matce- choć z zapowiedzi 3 odcinka wynika, że dzieciak kłamał.
Szpital niby wydaje się oderwany od rzeczywistości (się nie dziwię temu hipochondrykowi że jest hipochondrykiem:D) ale z drugiej strony to nie Polska, to też na pewno nie jest pierwszy lepszy szpital. Zobaczcie jak wygląda Nationwide Children's Hospital, albo wpiszcie w google grafika "rooms children's hospital" metrażem pokoje wcale jakoś znaczniej nie odbiegają od tych w serialu.

ocenił(a) serial na 6
izab3lka

wiesz, trzeba wziąć poprawkę na to, że akcja ma miejsce na oddziale dziecięcym, a całość sprowadza się do wolnej reki w "urządzaniu" sali, co jest zrozumiałe, gdyż dla większości bohaterów jest to drugi dom, nie z wyboru, ale mimo wszystko dom, bo skoro zmuszeni są do przebywania tam przez długie miesiące... A dziwi raczej wielkość tych sal, szczególnie że docelowo są to jedynki, a spokojnie to sale dla 4 osób, a w Polsce upchnięto by tam z 10 pacjentów, ale to inna historia :D

Herushingu

No właśnie, z jednej strony wszystko wydaje się być zrozumiałe bo jeśli jest kasa to mogą być również przeróżne wygody ale zawsze do czegoś można się przyczepić :)

Lady_Nyks

Jakim cudem przyjęli emigranta bez ubezpieczenia do tak dobrego szpitala? Nie łapie

ocenił(a) serial na 8
Belsnizkel

Drugi odcinek równie dobry! szybko zleciał i chciałoby się kolejny zwłaszcza że zapowiedź pokazuje że będzie się działo..

Lady_Nyks

Serio tylko 5 epow bedzie?;s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones