PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863495}

Bratnie święta

Überweihnachten
6,1 1 109
ocen
6,1 10 1 1109
Bratnie święta
powrót do forum serialu Bratnie święta

Niby klasyk, ale...

ocenił(a) serial na 6

Spodziewałam się świątecznej klasyki w stylu amerykańskim - śnieg, dzwonki, światełka na choinkach i ulicach + lekka historyjka.
Tutaj wszystko troszkę stoi na głowie - główny bohater nie jest doskonałym tworem współczesnej popkultury, który troszkę i na chwilę zagubił się w pracocholizmie.
Niezależnie od fabuły, wzruszyło mnie oddanie naszej europejskiej świątecznej tęsknoty za śniegiem i za wszystkim co z nim związane. Śnieg w święta przynosił spokój, czyścił głowę z problemów mijającego roku. Deszcz i ciemne, błotniste ulice nie tylko tego nie robią, ale wręcz nasilają pewne nastroje.

ocenił(a) serial na 7
MikaFilm

Całkiem przyjemnie się oglądało. Klimat europejski, zdecydowanie odmienny od amerykańskich filmów. Chętnie bym obejrzał jeszcze jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 7
PawelG7

Mi ten europejski klimat też pasował. Brakowało tego przesłodzenia tak charakterystycznego dla amerykańskich produkcji. Może poza zakończeniem, ale chyba tego oczekujemy od tego typu filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones