PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 295 583
oceny
8,8 10 1 295583
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Po obejrzeniu Prison Break poszukałem sobie serialu. Myślę obejrzę te BB które tak każdy niby mówił że dobre itp. W końcu po tylu latach wziałem się właśnie teraz za oglądanie. Powiem tak serial dobry. Nie trzymał mnie w napięciu tak jak inne nawet blisko ten serial nie był takiego PB. Ale nie będziemy o gustach dyskutować. Każdy lubi co innego. Jedno co zauważyłem na forum to to jak każdy Walta żałuje. Wg mnie do 2 sezonu był spoko. Potem zmienił się w egoistę, który wywalone miał na wszystko włącznie z rodziną na której niby mu tak zależało...

Już dawno miał tyle siana że móglby się zawinąć i nie narażać swojej rodziny np na to że prawie im chate J spalił.

Mniejsza o to.

Chodzi mi o to tutaj, że najbardziej co mną wstrząsnęło w tym serialu to śmierć Hanka. Świetnie zagrał role. On jako jedyny mi nie przeszkadzał w tym serialu. Jak powiedział te ostatnie słowa do Wolta to na prawdę było to wstrząsające, tym bardziej jak potem dostał kulę.

I zgadnijcie co, śmierć Hanka to też wina Walta. Jessi był głupi ale on sercem myślał a ten to kurde króla dragów chciał z siebie zrobić. Wiecznie mu mało. Tyle kasy miał zamiast to zakonczyć i z rodziną gdzieś wyjechać to nadal chciał gotować.

Piękna scena jak Hank wywalił mu w morde i mu to wszystko wygąrnął. A końcowa scena jak Wolt leży i umiera kompletnie nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia.

Śmierć Hanka była wstrząsająca a nie tego zapatrzonego w siebie debila.

Lukaszsz192

Trzeba było napisać, że to spoiler matole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones