PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 901
ocen
8,8 10 1 294901
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Po prostu nudne...

ocenił(a) serial na 6

To było po prostu nudne. znudziło mnie to do tego stopnia, że od połowy 4 sezonu nie dałem rady oglądać tego serialu. Co do fabuły jest kilka nieścisłości, Jesse ciągle się zmienia po traumatycznych przeżyciach, ale cały czas powraca do handlu narkotykami. Walter jest po prostu głupi. Serial znudził mnie głównie przez baardzo długie ujęcia które nie miały sensu ktoś może stwierdzić, że to artystyczność ale jest to bezsensowne i niepotrzebne.

ocenił(a) serial na 10
FanFan312

W jaki sposób to zachowanie jessego jest "nieścisłe"? To nie jest tytan intelektu, nie można oczekiwac że wszystkie jego decyzje będą logicznie i spójnie realizować jakieś założenia i plany, bo on nie ma żadnych głębszych planów
A co do tego że Walter jest głupi... Naprawdę bardzo bym chciał żebyś podał parę przykładów tych jego glupich zachowań, jestem niesamowicie ciekawy

ocenił(a) serial na 10
Stardipikel

Źle się wyraziłem - zachowanie jessego może być "nieścisłe", ale to absolutnie nie jest nieścisłość w fabule, bo takiego stwierdzenia użyłeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones