PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 296 245
ocen
8,8 10 1 296245
8,8 34
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Przeciętny serial

ocenił(a) serial na 7

Po tylu pozytywnych ocenach myślałem, że będzie lepszy. Od którego sezonu ten serial się rozkręca?

ocenił(a) serial na 7
dragon_33

Co to znaczy kiedy serial się rozkręca? Jeżeli nie wciąga Cię to nie sensu oglądać dalej. Po co męczyć się przez powiedzmy 20 nudnych dla Ciebie odcinków żeby się w końcu "rozkręcił"? Cały czas się coś dzieje

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

Spójrz na oceny poszczególnych odcinków

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

Na którym momencie jesteś ? Ogólnie mówi się,że dwa pierwsze sezony przynudzają,a od trzeciego zabawa zaczyna się na całego. Mnie wciągło od początku,ale poczekaj jeszcze i nie skreślaj książki po przeczytaniu kilku rozdziałów :)))

ocenił(a) serial na 7
Gladiator1000

Jestem w połowie czwartego sezonu. Czytałem opinie, że 3 pierwsze sezony są słabsze i dopiero od czwartego jest znacznie lepiej. Ale jednak nadal trzyma ten sam poziom. Chciałem sprawdzić co w nim jet takiego niezwykłego, że stał się takim fenomenem. Dlatego zacząłem go oglądać. Nie jest w sumie tak źle, ale nie ma się nad czym podniecać. Ten serial jest po prostu przeciętny.

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

Może to po prostu nie Twoje klimaty ? Gust ? Nie odpowiada Ci taka forma przekazu ? Myślę,że wszyscy mają w swoim dorobku filmy/seriale,ktore im się nie podobały,podczas gdy zdecydowanej większości wręcz odwrotnie. Tak to już jest i nic się nie poradzi

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

Odpuść, jeżeli te 4 sezony nie przypadły ci do gustu to wątpię by dalej ci się spodobało. :P
Szczególnie ze od połowy 3 sezonu serial będzie trzymał już taki sam poziom do końca.

ocenił(a) serial na 9
dragon_33

To nie ogladaj i juz.

ocenił(a) serial na 7
Wujek_John

Nie o to chodzi. Jak już zacząłem to skończę. Z resztą końcówka czwartego sezonu i piąty są wyraźnie lepsze. Ja nie mówię, że ten serial to kicha. Nie rozumiem tylko, dlaczego ludzie biją brawa na stojąco i dostają orgazmu przy tym serialu. Czytam wypowiedzi, że ten serial jest jednym z najlepszych seriali wszechczasów. Breaking bad ma czasem lepsze odcinki, czasem gorsze, tak jak inne produkcje. Dlatego zastanawiałem się co wyróżnia ten serial z pośród innych, że ma aż takie zainteresowanie.

ocenił(a) serial na 9
dragon_33

trzeba byc slepym by tego nie widzieć. po średnim wg mnie pierwszym sezonie, w kolejnych jest juz tendencja wzrostowa. łamie schematy serialowe, świetne dialogi, serial w konwencji to nie jest kraj dla starych ludzi, klimat, różne ujęcia których nie zobaczysz w innych serialach, mnostwo gatunków, genialna relacja walt - jesse, stopniowa przemiana walta w supergangstera i ten niezwykły realizm i mozna tk jeszcze wymieniać i wymieniać. mnostwo roznych smaczkow itp itd

ocenił(a) serial na 7
Wujek_John

SPOJLER!!!
łamie schemat? Raczej je powiela. Jest wiele podobnych seriali, gdzie główny bohater ulega przemianie pod wpływem różnych decyzji. Ciekawe o jakich ujęciach mówisz, których nie zobaczę w innych serialach? Chyba, że masz na myśli pustynie, no to rzeczywiście ujęcia pierwsza klasa. Podsumowując, serial jest ok, ale jest wiele innych, równie realistycznych. No, ale to już kwestia gustu.

dragon_33

"Jest wiele podobnych seriali, gdzie główny bohater ulega przemianie pod wpływem różnych decyzji." sorry ale to jest niemal w każdym serialu i filmie, bo takie jest życie i tak rozkręca się akcja. A od 3 sezonu akcja jest niemal cały czas (nie wliczając odcinka "fly" który został dodany po zakończeniu zdjęć do sezonu, jako luźny dodatek), historia w serialu pokazana jest od strony "tego złego", widz utożsamia się z czarnym charakterem który jest protagonistą, a to nie jest zbyt częste. Do tego jeszcze jeszcze dbałość o szczegóły w tym serialu to wszystko powoduje że ludzie się nim tak zachwycają.

użytkownik usunięty
99_red_balloons

Jakoś nie utożsamiłem się z Walterem . W 1 sezonie miałem na niego wywalone a potem już od 2 do końca była to dla mnie jedna z bardziej irytujących serialowych postaci . Gdy tylko widziałem go na ekranie to myślałem . EHH A LUDZIE NARZEKAJĄ NA SKYLER .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones