PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 295 583
oceny
8,8 10 1 295583
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Jezeli po pierwszym odcinku serial nie trafil w Twoje gusta, daruj sobie kontynuacje. Pod naciskiem euforycznych opinii internetu i znajomych siegnalem po serial i obejrzalem caly sezon. Niesmak pozostal do dzis, szkoda straconego czasu. Widzialem wiekszosc glosnych seriali ale nic w zyciu nie znudzilo mnie tak bardzo jak BB. Od premiery minelo sporo czasu i mialem okazje zapoznac sie z zarysem fabuly, wiec nie oczekiwalem akcji rodem z rambo, zasiadlem z pozytywnym nastawieniem i pomimo to nie bylem w stanie przebrnac przez to bagno. Jest to jedyny film, przy ktorym przysypialem i patrzylem na zegarek. Dialogi o niczym, dluzyzny, denerwujace postacie, watek przewodni emocjonujacy niczym patrzenie na wysychajaca farbe, albo pania z miesnego malujaca tipsy. Oczekiwalem rozrywki a czulem sie, jakbym odrabial zadanie z matematyki w liceum. Byc moze jestem ta 5% czescia widzow, ktorzy nie sa w stanie docenic zadnego pozytywnego aspektu tego serialu, ale jezeli masz podobne odczucia jak ja, wiedz ze nie jestes sam. Staram sie unikac skrajnych wartosci przy ocenianiu filmow, ale kiedy rozrywka zamienia sie w kare, nie widze innego wyjscia niz 1/10.

ocenił(a) serial na 10
m3tz

Doceniam fakt, że zadałeś sobie trud obejrzenia całego sezonu serialu, który nie wzbudził Twojego zainteresowania. Ja odpuszczam gdzieś przy 4-5 odcinku jeśli nie ma iskry.

Szkoda że akurat Ci nie podszedł ale rozumiem znużenie. Pierwsze dwa sezony faktycznie są bardzo powolne, jednak ja tłumaczę sobie to tym, że mamy potem porównanie jak bardzo zmieniło się życie Walta po tym jak wkręcił się w business narkotykowy.

I tez podchodzę z dużą dozą nieufności do seriali określanych jako "kultowe". Zazwyczaj pierwsze sezony są z pomysłem a potem to słabnie, aż robi się niestrawne i serial umiera (a ocena często zostaje). Tutaj jest odwrotnie: zresztą jak zobaczysz na oceny poszczególnych sezonów to widać, że poziom rośnie z sezonu na sezon. Nie namawiam ale warto obejrzeć dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones