PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 295 583
oceny
8,8 10 1 295583
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Pustka...

ocenił(a) serial na 10

Jakim cudem obejrzałam ten serial dopiero po tylu latach od premiery?!? Nie wiem,ale dopiero skończyłam ostatni sezon i czuję ogromną pustkę,rozwalił mnie na łopatki i zbieram szczękę z podłogi,nigdy nie przeżyłam takiego rollercoastera emocjonalnego,wszyscy aktorzy dobrani idealnie,każdy wzbudzał we mnie jakies uczucia,nienawiść,litość,współczucie,śmiech.Już wiem że za jakiś czas wrócę do breaking bad kolejny i kolejny raz.PEREŁKA!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Darkness29

Ja wróciłem teraz po prawie 10 latach (kiedy był emitowany oglądałem na bieżąco - tj. Odcinki wychodziły co tydzień) i nie żałuję ponownego obejrzenia.
Świetna rozrywka (również emocjonalna), gra aktorska rewelacyjna (jak i ujęcia, muzyka).

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji obejrzeć to teraz pora na Better Call Saul, momentami jest jeszcze lepsze niż BB :-)

ocenił(a) serial na 10
evileqq

Właśnie kończę 3 sezon,musiałam jakoś zapełnić pustkę po BB :) podoba mi się,ale BB wciąż mój numer 1 :)

Darkness29

Ja nigy nie oglądałem a jestem fanem kina gangsterskiego. Podobnie miałem z Soprano (obejrzałem dopiero w zeszłym roku ) i serial wgniótł mnie w fotel. Zawsze uważałem, że nie sposób dorównać kalsykom z lat 80 czy 70. W wielu przypadkach jest to racją ale takie perełki jak Sopranos nieraz zaskakują. Breaking Bad wydaje mi się nieco zbyt współczesny i może dlatego wzdrygam się z jego obejrzeniem pomimo tego, że absolutnie każdy mi go poleca. Dużo tracę?

ocenił(a) serial na 10
brzydki_pijak

Obejrzyj a nie pożałujesz,ja po ostatnim odcinku nie mogłam dojść do siebie,czułam pustkę i smutek że to już koniec

Darkness29

Wiesz, klasyczne kino gangsterskie ma w sobie tą piękną nostalgię, jest proste, klasyczne, z reguły dobrze zagrane i wolne od współczesnych ideologii przemycanych na każdym kroku. Dlatego tak ciężko jest odnaleźć tą magię (przynajmniej mi) we współczesnych produkcjach. Breaking Bad jak dla mnie ma jeszcze jeden nieporządany aspekt a mianowicie jest tak wysoko oceniane, że człowiek spodziewa się cudu kinematografii a to nie zawsze dobrze nastawia. Dzięki za poradę. Jest to na pewno pozycja do obejrzenia. Trzeba teraz tylko wygospodarować trochę czasu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones