PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 901
ocen
8,8 10 1 294901
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Pytanie o Skyler White

ocenił(a) serial na 10

Właśnie skńczyłem oglądać Breaking Bad i cały czas nie rozumiem jednej kwestii, za co ludzie tak nie lubią Skyler? Moglibyście mi na to pytanie odpowiedzieć? Tylko nie chcę odpowiedzi w stylu "bo jest taka i siaka" tylko konkretne przykłady np. sceny jakieś itp. Ja osobiście nic do tej postaci nie mam, więc nie wiem o co wam chodzi.

ocenił(a) serial na 10
KrolBigosu

No i co? Nagle nikt z was nie ma argumentów?

ocenił(a) serial na 10
KrolBigosu

Chodzi o to, że BB oglądane było także przez debili,którym się wydawało, że Skyler powinna się cieszyć z zajęcia Walta.

ocenił(a) serial na 7
KrolBigosu

Miałem napisać coś podobnego, kompletnie nie rozumiem tych wszystkich najazdów na nią. To jedna z bardziej normalnych postaci w tym filmie, jestem w połowie 5 sezonu i jedyne co mogę jej zarzucić do tej pory to, to, że się puściła z szefem. Za to Walt to obleśna kreatura i mam nadzieję że w końcu ktoś mu rozwali łeb.

ocenił(a) serial na 10
poco92

no dokładnie, to była normalna babka. fakt, że jeśli o mnie chodzi, to miała irytujący charakter, ale to już moje osobiste odczucia typu "tego bym polubiła, a tego nie". Ale ogólnie to nic do tej postaci nie mam, a nawet powiem, że byłam mega zadowolona kiedy tak dręczyła Walta itd.

ocenił(a) serial na 9
KrolBigosu

Też uważam, że ciekawa postać z tej Skyler. Na początku taka moralistka, wczuwała się w leczenie Walt, trochę naiwna. Może to ludzi denerwowało, że ona taka porządna i najmądrzejsza - trochę z Walta robiła ciapę.
Jednak z każdym sezonem jej postać zmieniała się. Skyler zdawałą sobie sprawę, że spokojne życie się skończyło, że czyha na nich zagrożenie, że cały czas była oszukiwana. Może to popchnęło ją do romansu.
Na końcu jednak po wszystkich ciężkich sytuacjach sama staje się osobą, która jest zdolna do wszystkiego - sugestia aby Walt zajął się Jessiem.
Ja osobiście uważam, że postać ciekawa a i aktorka zagrała Skyler super.

KrolBigosu

Pierwsza sprawa, że za wszelką cenę chciala wiedzieć czym.sie zajmuje walt. Nie pomyślała, że jak sie dowie to stanie sie jego wspólnikiem. W razie wpadki idzie siedzieć. Skoro mu nie ufała to po co z nim tworzyła rodzinę. On ryzykowal życie oraz to ze pójdzie siedzieć ale dla niej było ważniejsze, że ona też chce wiedzieć na siłę robiąc z siebie wspolnika. Jak jej coś nie pasowało to poszla dymac sie z innym i rozdala mu kase walta. Jak juz zobaczyla ze kochanek tylko korzysta z kasy wróciła do walta. No jest ja za co uwielbiac. Jakby była mądra kobietę wystarczylo wiedzieć ze robi cos nielegalnego i albo odejść albo nie zagłębiać sie w szczegóły a ona zrobiła jedno i drugie

corradoSoprano

Dla porównania w rodzinie soprano zona wiedzila, ze mąż zajmuje się nielegalnymi interesami ale czym nie miała pojecia. Wleciala policja pytała ja co wie i zgadnij co im powiedziala.

Nic
a czemu?
Bo nic wie wiedziala.

To bylo bardziej rozsądne niz zachowanie skyler.

KrolBigosu

Obejrzałam dopiero teraz, wcześniej natykałam się na komentarze o tym, ze Skyler to idiotka albo wredna baba - i po obejrzeniu też tego nie rozumiem. Ktoś wyżej pisze, że nie powinna się interesować tym, co Walt robi, tylko udawać, że nic nie wie - jak żona mafioza, która wychodziła za niego, kiedy już był mafiozem ;). No nie, to jest totalnie normalne, że się interesujemy nagłą zmianą zachowania naszych partnerów. Skyler była miła, troskliwa, kochająca, inteligentna... Dwa błędy popełniła, owszem, i to bardzo poważne, to znaczy zdradziła męża i zaangażowała się w pranie brudnych pieniędzy, a kto wie, może gdyby nie to ostatnie, to biznes skończyłby się wcześniej i nie byłoby tylu ofiar. Ale to było życiowe, ludzkie.

Ewa_Mag

Ja też jestem jednym z niewielu, którzy nie mają nic do Skyler. Owszem, święta nie była, z własnej woli dała się wciągnąć w brudne interesy ale nie widzę powodu żeby pałać do niej aż taką nienawiścią. Uważam, że o wiele gorsza była postać Marie. Tą wiecznie kapryśną idiotkę najchętniej bym uśmiercił wraz z jej debiutem w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones