PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 295 583
oceny
8,8 10 1 295583
8,8 33
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Nie pamiętam aby jakiś serial mnie tak wciągnął. Oczywiście, twórcy umiejętnie kończyli każdy odcinek. Np. w sezonie 5, strzelanina na pustyni i... do zobaczenia w kolejnym odcinku. No kurde :D Tak się wciągnąłem, że siedziałem do 4 w nocy codziennie :D
Bardzo dobry pomysł na serial. Jednak realizacja - arcydzieło. Serial dla fanów GTA, filmów gangsterskich, mafijnych, świata przestępczego... to są te klimaty.
Bardzo dobre postacie. Moją ulubioną postacią jej mimo wszystko Mike. Jak dla mnie świetna postać, idealnie dobrany aktor. Dziękuje Panu Banksowi za jego obecność. Ale tak generalnie to każdy według mnie z głównych bohaterów 10/10... po za Walterem Juniorem. Nie wiem czemu ale bardzo mnie irytował. Czasem tak jest, że ktoś nas irytuje z nie wiadomych przyczyn. Tak w ogóle miał dziwny start - w pierwszym odcinku jeździł po Walcie, myślałem, że to jakiś Asperger bez uczuć albo bardzo trudne do wychowania dziecko. Potem się okazało, że jest niepełnosprawny. No cóż... Walt, Jesse, Skyler, Marie, Hank, Gus, Mike, bliźniacy 11/10. Reszta była mniej lub bardziej odpowiednia. Ale generalnie każdy wywiązał się ze swojej roli bezbłędnie. Najlepszy to ten sezon z Gusem oraz ostatni. Zmiażdżyło mnie. No i nie zapomnę odcinka z muchom - ktoś oprócz mnie na nim przysypiał? Bite 47 minut łapania muchy i gadania o niczym :D
Świetna metamorfoza głównego bohatera. Walter cały serial nie był typowym oprychem jak Tuco. To był mózgowiec, w pojedynkę słaby, nawet jak starał się zgrywać twardziela to jakoś w moich oczach to nie styknęło. No ale nikt nie miał takich pomysłów jak on. Sezon 1 - załamany dziadunio, delikatny, wrażliwy, nieobecny, bardzo dobry człowiek ogólnie... w połowie już mamy łysą kreaturę, gangstera. No i na koniec... degenerat, emerytowany gangster. Obawiałem się, że końcówki. Na szczęście twórcy tego nie zepsuli. Serial mnie zmiażdżył. 10/10.

ocenił(a) serial na 8
ElGladiator

oglądałem bb 4-5 lat temu, oglądałem tylko i wyłącznie z nudów, niczego innego chyba nie mogłem znaleźć, obejrzałem cały ale mnie jakoś nie ruszał.
zacząłem ponownie 2 tygodnie temu od początku oglądać (właśnie skończyłem) totalnie nic nie pamiętałem z tamtych lat nie raz jakieś urywki z biegiem akcji kojarzyłem ale maaaało.. bardzo się wciągnąłem każdy odcinek oglądałem z uwagą i zaciekawieniem, emocje itd.. dużo fanu, podobała mi się ta więź pomiędzy waltem a jessim... geniusz
oczywiście teraz głód serialowy jest, bo dawno niczego nie oglądałem haha

btw.
Hanka można spotkać jeszcze w miare spoko serialu ''Pod kopułą''


cytuję ciebie: ''Oczywiście, twórcy umiejętnie kończyli każdy odcinek. Np. w sezonie 5, strzelanina na pustyni i... do zobaczenia w kolejnym odcinku''

jak lubisz takie zagrania to prison break jest takim serialem każdy odcinek kończy się w takim momencie :)

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Nie, nie lubię takich zagrań :D Przez to musiałem poświęcić kolejną godzinę snu bo bym nie usnął z ciekawości :D
Breaking Bad jest sztos. Bardzo dobre postacie, tematyka, szybko się do bohaterów człowiek przywiązuje. Obejrzałem jednym tchem.

ocenił(a) serial na 8
ElGladiator

poleciłbyś może jakiś dobry serial po bb? ;D

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

Niestety, ale nie znam się i nie oglądam seriali :D Ostatni jaki oglądałem przez Breaking Bad to pewnie Dr. House albo Włatcy Móch :D Ale gdzieś czytałem, że Narcos i The Walking Dead to podobne klimaty i równie dobrze nakręcone ;)

ocenił(a) serial na 9
ElGladiator

Zgadza się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones