Breaking Bad (2008-2013)
Breaking Bad: Sezon 5 Breaking Bad Sezon 5, Odcinek 16
Odcinek Breaking Bad (2008-2013)

Felina

Felina 55m
9,4 4 375
ocen
9,4 10 1 4375
Breaking Bad
powrót do forum s5e16

Niesamowity koniec serialu ale czy musiało się to zakończyć przedwczesną śmiercią Mr.Whita? Mógł po tym jak dostał kulkę próbować jeszcze się w jakiś sposób ratować i czekać na śmierć spowodowaną rakiem, a jednak podjął taką decyzję...słuszną waszym zdaniem? Kończąc...wciągający świetny serial!

ocenił(a) serial na 9
BartoszKowalski_filmweb

Walter to gnida z wystrzelonym w kosmos ego :). Dobrze, że tak skończył. Ogld

ocenił(a) serial na 9
BartoszKowalski_filmweb

Kurde coś nie tak poszło z poprzednimi komentarzami...


Walter to gnida z wystrzelonym w kosmos ego :). Na moje dobrze, że zginał. Oglądałem serial 2x. Pierwszy raz kibicowałem mu natomiast za drugim podejściem inaczej już na niego patrzę. Manipulował ludźmi, zwłaszcza Jessiem, posunął się nawet do otrucia dziecka. Przez niego zginął Combo, Gale, Jane, Hank. Podskakiwał Gusowi którego też potem zabił. Chciał więcej i więcej. Jakby poprzestał na drobnej dilerce na swoim terenie to było by ok. Ogólnie serial świetny i pięknie pokazuje metamorfozę Walta z przeciętnego nauczyciela w pewnie siebie skurczybyka :)

ocenił(a) serial na 9
Maciej_Ke

A na końcu w człowieka przegranego, bo stracił rodzinę, która go znienawidziła, musiał się ukrywać, ale chociaż uporządkował wszystkie sprawy i jakoś choć po części się zrehabilitowal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones