PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662945}

Broadchurch

7,9 44 888
ocen
7,9 10 1 44888
7,3 12
ocen krytyków
Broadchurch
powrót do forum serialu Broadchurch

Jestem świeżo po przeczytaniu książki, za serial chce się zabrać we wrześniu. Wiem doskonale co się wydarzy, ale zastanawia mnie dlaczego są trzy sezony. Może mi ktoś to wyjaśnić. Czy zamknęli całą historię w pierwszym sezonie a w reszcie są pokazane nowe morderstwa i losy bohaterów czy historia jest przeciągnięta na trzy sezony?
Swoją drogą bardzo ciekawa historia. Czytając książkę nie mogłam się oderwać i ciekawiło mnie kto zabił. Stawiałam w każdym bądź razie na kogoś innego.

ocenił(a) serial na 8
Wercia1501

W zasadzie zamknęli całą historię w pierwszym sezonie, po to tylko by zrobić niespodziewany zwrot akcji na sali sądowej i powiązać z dawną sprawą głównego bohatera.

markowe_filmy

Dzięki bardzo :)

ocenił(a) serial na 7
markowe_filmy

dzięki, też mnie ciekawiło co w następnym sezonie

Wercia1501

Trzeci sezon ma dotyczyć zupełnie innej sprawy. :)

Gangelus

Nic więcej nie zdradzaj ;)

Wercia1501

Sam nic więcej nie wiem. :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
NikKI76

warto zamazać tak chamski spoiler.

ocenił(a) serial na 9
Sermlet

w ogóle nie pomyślałam jak pisałam komentarz, już zgłosiłam do usunięcia . przepraszam jeżeli komukolwiek zepsułam radość oglądania

ocenił(a) serial na 7
NikKI76

Ja już wiedziałem, ale dałem info na przyszłość bo ktoś mógł wejść kiedyś :)

ocenił(a) serial na 8
Wercia1501

Warto wspomnieć, że to książka jest na podstawie serialu a nie na odwrót jak to zazwyczaj bywa. Dlatego też ja mam wątpliwości,czy po wbijającym w fotel poziomie serialu brać się za książkę,która rzecz jasna jest odcinaniem metek od sukcesu serialu..

TheFierceLunatic

Książka jest o tyle fajniejsza, że wiesz co myśli poszczególna postać i co się z nią dzieje. Nie wszystko można powiedzieć czy wyrazić. Polecam Ci książkę :)

ocenił(a) serial na 8
Wercia1501

Zgadzam się i czekam na drugą część książki, na podstawie drugiego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones