PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011880}

Brokat

5,0 4 800
ocen
5,0 10 1 4800
4,4 5
ocen krytyków
Brokat
powrót do forum serialu Brokat

Jestem po pierwszym odcinku i nie czuję, że chce mi się dalej oglądać.
Zdjęcia zapierają dech w piersi, montaż świetny, scenografia, lokacje, kostiumy, make up znakomite, casting trafny, a aktorzy świetni. Tylko scenariusz marny i nijaki. Historia taki tyci tyci. Szkoda tego całego trudu dla takiej rachitycznej intrygi.

ocenił(a) serial na 1
McDuck

Tu nic nie jest świetne.

McDuck

Oceniasz po pierwszym odc? Spoko.

desperados02345

W teorii masz rację, w praktyce jednak... Parę dni temu obejrzałem "Pewnego razu na krajowej jedynce" - po każdym odcinku chciałem oglądać kolejny, bo interesowały mnie losy bohaterów, chciałem dowiedzieć się, jak się dalej potoczą. Po obejrzeniu pierwszego odcinka "Brokatu" w ogóle mnie nie interesuje, co się stanie z bohaterami, a właściwie bohaterkami. Patrząc na sprawę w ten sposób, jeden odcinek wystarczy chyba do sformułowania wniosków, nie?

McDuck

Szymon Piotr Warszawski bardzo sexy !

ocenił(a) serial na 8
McDuck

Pewnego razu na krajowej jedynce też obejrzałem. Tylko żeby zobaczyć jak się skończy. Szczerze mówiąc kiepski...Tutaj urzekł mnie obraz naszego pięknego kraju w owych latach. Trochę zdumiony jestem tak słabymi ocenami.

ocenił(a) serial na 7
McDuck

Na krajowej jedynce wytrzymałem półtora odcinka,takich bzdur sam bym nie wymyślił.Brokat jednym cięgiem,jest na co popatrzeć i posłuchać

ocenił(a) serial na 8
McDuck

Jakiś ty puściuteńki. Za trudne, odpuść :)

taxipompey

O, koneser!

McDuck

pokrótce, nie zrozumiałeś konwencji, zrzucając na scenariusz - że niby się znasz; informujesz cały serwis filmweb, że dziękujesz oglądać nie będziesz.

stop

nikogo to nie obchodzi to co oglądasz sobie w domowych pieleszach.
Przemawia przez ciebie jakaś niezdrowa chęć dzielenia się życiem prywatnym i problemami umysłowymi.
przestań.

maskey

Musisz być bardzo smutnym człowiekiem. Współczuję

ocenił(a) serial na 4
McDuck

Montaż jaki ? Przecież to chyba najsłabszy punkt tego serialu. Dialogi z offu gdy ludzie nie otwierają ust, zwalona koloryzacja pomiędzy ujęciami, skokowe niezrozumiałe zmiany ujęć, kadry zza pleców i dźwięk z offu jak człowiek nawet szczęką nie rusza.. katastrofa montażowa tak jak praca kamerą.

Cokolwiek więcej niż 2 gwiazdki za scenografię.

ocenił(a) serial na 2
McDuck

Obejrzalem 3 odcinki. Strata czasu. Słaby scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones