PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687532}
5,8 874
oceny
5,8 10 1 874
Brothers Conflict
powrót do forum serialu Brothers Conflict

Po prostu wszystko mi się podoba :3 Super kreska, śliczni chłopcy, ciekawa akcja - uczucia miłosne między niespokrewnionym rodzeństwem. ^^ I już mnie ciekawi wątek Tsubakiego oraz Chii. :3 <SPOJLER> Widzieliście ich pocałunek? Nawet dwa były *-* Ja taak, wyglądają razem świetnie. Oby więcej takich scen. :)
10/10 oraz dodaję do ulubionych. :P

ocenił(a) serial na 1
Leonetta4ever

Powiesz mi gdzie tu jest jakaś ciekawa akcja?

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Skoro nie doczytałaś to już nie moja wina ;)

ocenił(a) serial na 1
Leonetta4ever

Doczytałam i pytam co w tym interesującego? Shoujo wplątane w rodzeństwo nie jest dobrym pomysłem a jak szukasz shounen-ai to tutaj go nie znajdziesz C;

ocenił(a) serial na 10
Scarsx69

Mnie się podoba wszystko, a jeśli Tobie nie już nie moja sprawa. Poza tym o gustach się nie dyskutuje. ;)

Leonetta4ever

jakby sie o gustach nie dyskutowało to by zle bylo

wiem, że to dla anime dla dziewczyn, ale to shoujo prezentuje niski poziom no ale jesli ci sie podoba...w

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

Nie każde szojo jest słabe, aczkolwiek takich haremówek jest na pęczki. Zawiodłam się końcówką, ponieważ liczyłam na to, że dziewczyna kogoś wybierze, a tu taki zawód...
Początek mi się podobał. Lubię kazirodcze akcje, do tego kreska była naprawdę ładna. No i bisze... Tylko tą końcówką zawiedli mnie. Już nie wspomnę o głównej bohaterce, która swoją inteligencją mnie rozbrajała. :3

ocenił(a) serial na 5
Leonetta4ever

Ja też wyczekiwałam końcówki z myślą, że kogoś wybierze. A tu taka klapa :/ A inteligencja tej dziewczynki faktycznie pozostawia wiele do życzenia (TSTL).

ocenił(a) serial na 2
Leonetta4ever

Meh. Tego nie da się zaspoilerować.
No chyba, że coś się ciekawego zdarzy w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 10
Fitu

Wiem, jednak każda inna osoba moze to uznać za spojler, więc napisałam. ;)
Może coś ciekawego się wydarzy, nie wiem. Być może wybierze któregoś z braci, albo pojawi się jakaś nowa osoba.

ocenił(a) serial na 10
Leonetta4ever

Szczerze to mi się bardzo spodobało to anime jak i muzyka z niego :)
Kibicuję Yusukę a jeśli nie jemu to Tsubakiemu :*

ocenił(a) serial na 10
serenity315

Mi też bardzo przypadło do gustu. ;)
Wiesz co, mnie się wydaje, że wybierze Yuusuke, bo przecież on był w niej zakochany od dawna, byli w tej samej klasie, a teraz tak bardzo się stara, by dostać się na ten sam uniwersytet. Jeśli nie jego, to może Louisa, bo łączy ich jakaś szczególna więź, chociaż Tsubakim też nie pogardzę. Do gustu przypadła mi jeszcze postać Ioriego, tego od kwiatków, za to nie przepadam za Subaru, koszykarzem. ;D

ocenił(a) serial na 8
Leonetta4ever

Zawiodłam się końcówką ale to było do przewidzenia. Jak facet ma harem to zawsze jakąś wybierze, jak babka ma harem to nikogo nie wybiera -.-

ocenił(a) serial na 9
serenity315

ja kibicuje Asahina Fuuto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones