PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98285}

Brygada ratunkowa

Third Watch
7,6 3 039
ocen
7,6 10 1 3039
Brygada ratunkowa
powrót do forum serialu Brygada ratunkowa

czy ktoś pamięta odcinek, w którym łapią gościa z ranną ręka i później odkrywają, że w
szopie leży ciało...

ocenił(a) serial na 8
agnieszka_1989

Służę pomocą, bo całkiem niedawno oglądałam ten odcinek :)
sezon 5 odcinek 11, A Call for Help

Kasiek_haz

Dziękuję bardzo:)

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

A mnie dla odmiany interesuje odcinek kiedy grupa nastolatków ginie w płonącym SUV-ie.
Cała ekipa ląduje później w nocy na plaży.
Moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków .
Niestety nie pamiętam ani serii ani tytułu .

ocenił(a) serial na 8
nightgale

sezon 2 odcinek 7 After Hours

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

Dziękuje i kłaniam się uprzejmie .

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

Cześć. Ja mam pytanie który to odcinek kiedy na policjantów polowal snajper na rowerze.

agnieszka_1989

Ja dla odmiany też szukam odcinka, ale nie jestem pewny, czy to ten serial.

Szukam filmu lub odcinka serialu (zasadniczo coraz bardziej wykluczam serial) z lat 80. lub 90. Widziałem go dwukrotnie w życiu w krótkim odstępie czasu, więc mógł być to niskobudżetowy film albo jakiś mało znaczący wątek w serialu. Główny bohater trafił do aresztu lub więzienia o zaostrzonym rygorze. Strażnik więzienny (mógł być to też po prostu szeryf) mówi do jakiegoś drugiego więźnia coś w stylu: "Jesteś wolny. Możesz iść do domu". Gdy ten idzie pewnym krokiem i w pełni zadowolony długim korytarzem, strażnik strzela do niego w plecy z pistoletu i zabija go. Potem mówi do drugiego więźnia: "Ty się pomęczysz". Główny bohater miał wtedy bardzo przerażoną minę i chyba nawet pochylił się nad zwłokami tego więźnia, ale może wyobraźnia płata mi figle.
Dostałem informację na innym forum, że mogą to być "Oblicza Nowego Jorku", ale nie mam jak zweryfikować. Pasuje do tego też serial "Matlock" - były dwa odcinki pt "Prisoner" (grał tam nawet Dawid Carradine), ale również nie sposób to zweryfikować.
Dodatkowe info: produkcja USA, leciało to na Polsacie, lektorem mógł być Tomasz Knapik. Sceneria wskazywała na więzienie stanowe (nie mieli na 100% pomarańczowych strojów), akcja mogła toczyć się raczej w latach 80. / 90. - na pewno nie był to XIX w. i wykluczam również kino sci-fi, choć oczywiście w tym ostatnim przypadku mogę się mylić.
Co ważne - rejected (odrzucone) są:
An Innocent Man(1989)
Lock Up (1989)
Death Warrant (1990)
The Shawshank Redemption (1994)
The Last Castle (2001)
Oz (TV Series 1997–2003)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones