PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 259
ocen
6,4 10 1 57259
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

Wiek postaci

ocenił(a) serial na 9

Tak jak w temacie: jak sądzicie, ile lat miały postacie w serialu (Marek, Ula, Viola, Aleks, Paula, Pshemko.. itd.)? Nie chodzi mi o wiek aktorów, tylko samych bohaterów :)

Ola_laaa

Ula bodajże 23/24, a Marek 29/30? Tak coś kojarzę, reszty nie pamiętam.

ocenił(a) serial na 9
Ola_laaa

Ula ma 25 lat, w serialu kończy 26 (są urodziny). Marek ma 32 lata (w szpitalu po drugim wypadku jak go wiozą mówią o mężczyźnie 33 letnim- ofierze, a wiemy że od pierwszego odcinka minął ponad rok). Zresztą Marek 7 lat był dyrektorem Promocji i rok prezesem, więc jakoś tak idealnie się po studiach to układa. Sebastian jest rówieśnikiem Marka, też było w serialu mówione. Paulina mówi podczas zerwania że ma 30 lat. Aleks jest od niej starszy, na pewno też starszy od Marka, więc tak 34-35 lat. Pshemko ma dwudziestoletniego syna (ponad dwudziestoletniego) więc na pewno około czterdziestki co najmniej. Viola w jakimś monologu mówi, ale już nie pamiętam w którym momencie, ale tak w I części serialu, że ma albo 27 albo 28 lat, w każdym bądź razie jest starsza od Uli.

ocenił(a) serial na 9
Agamnik

Od razu mi się wszystko rozjaśniło, jesteś wielka!

Przychodzi Wam do głowy może wiek innych postaci z serialu?

ocenił(a) serial na 9
Ola_laaa

kojarzę wiek Adama, podczas konkursu mówi, że po studiach trafił od razu do F&D i tam pracował 8 lat pod kierunkiem Aleksa, więc ma 33 lata. Alicja mówi że ma 50 lat. Najbardziej razi wiek Beatki, tu mówią ze chodzi do przedszkola, a tu, że urodziła się jak Ulka chodziła jeszcze do liceum. Biorąc nawet pod uwagę że gdy zmarła marka miała 19 lat, więc Beatka musi mieć 6 lat (7 kończyć) i co najmniej do zerówki chodzić a nie przedszkola. Ogromna nieścisłość. Kolejną nieścisłością jest staż małżeński Dobrzańskich, Helena mówi że są 30 lat po ślubie, a tu okazuje się, że Marek ma 32 lata, no chyba że pobrali się, gdy Marek był już na świecie, ale nie bardzo z zachowania to wynika. Zresztą dodaje wtedy Krzysztof, że ma 40 lat ciągłej pracy, on i żona, więc niedopatrzenie scenarzystów. Elki wieku też nie znamy, wiemy tylko że ma 6 letniego syna. Maciek wiadomo ma 26 lat jak Ula (rówieśnik). Pada też wiek Klaudii- 22 lata i w kłótni Domi złośliwie jej mówi, że była pierwsza na świecie, czyli Domi ma coś około dwudziestki, skoro jest młodsza od Klaudii. To ty
le co kojarzę. Julia musi mieć coś około 30 skoro jest najlepszą przyjaciółką Pauliny i studencką dziewczyną Marka. Ponadto po rozpadzie jej związku z Markiem była z Alekse,, a po rozstaniu z nim wyjechała do Anglii gdzie osiągnęła szczyt (sama mówi Markowi w rozmowie, że zdała sobie sprawę, że na tym szczycie jest sama)

Ola_laaa

Agamnik sporo napisała. Jeszcze dodam- Władek, ochroniarz ma 28 lat (Ela wspomina o tym jak ją wypytują o niego Ala i Ula).
Ta sama nieścisłość występuje też w przypadku małżeństwa Państwa Febo- gdy Paulina mówi rodzicom Marka, że pobiorą się w katedrze w Mediolanie, to Helena wspomina ślub właśnie jej rodziców 30 lat wcześniej w tej katedrze. Pół biedy z Pauliną, bo ona właśnie miała coś koło 30stki, ale Aleks? Był starszy od Pauliny, od Marka pewnie też, więc gdy jego rodzice brali ślub był już mniej więcej 5latkiem. Jakoś też mi się to kłóci, 30 lat temu inne czasy były, choć może nie we Włoszech :P

ocenił(a) serial na 9
Ola_laaa

mi się wydaje, że Paulina niekoniecznie ma równe 30 lat. Użyła określenia "poszukująca trzydziestka", więc równie dobrze może mieć 30parę. Rzeczywiście pamiętam tą rozmowę o ślubie jej rodziców i zdziwiło mnie, że było to dokładnie 30 lat wcześniej - nieścisłość. Swoją drogą ciekawe, że Turek i Marek są równolatkami, myślałam że Adam jest znacznie starszy :D

ocenił(a) serial na 7
Ola_laaa

Jasiek ma 19 bo zdaje maturę, więc tyle samo ma Robson i Kinga. Wojtek chyba już 2 lub 3 razy maturę oblał czy nie podszedł, więc ma 21 lub 22. A wiemy coś o wieku Piotra?

ocenił(a) serial na 9
Ola_laaa

Violka ma 25 .

ocenił(a) serial na 8
mikula1991

Viloka mówiła,że ma 27. Ale jest mitomanką więc różnie może być. Ale raczej by się specjalnie nie postażała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones