PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480993}

BrzydUla

6,4 57 269
ocen
6,4 10 1 57269
5,6 5
ocen krytyków
BrzydUla
powrót do forum serialu BrzydUla

W prawie każdym odcinku gdy pokazywany jest "dzwoniący telefon" Uli na górze ekranu pokazana jest "ikonka" - przekreślona nutka co oznacza że dźwięk w telefonie jest wyłączony a jednak słychać jak dzwoni.
ZAUWAŻYLIŚCIE TO ?

ocenił(a) serial na 9
diana87

nie zauważyłam :D ale zobacze z ciekawosci w jakimś odcinku jak bede ogladac :P

ocenił(a) serial na 7
diana87

Ja również tego nie zauważyłam, ale kiedy fryzura Uli też się często zmienia, szczególnie grzywka, w zależności od sceny wygląda inaczej, a kiedy będzie już ładna to jeszcze bardziej można zauważyć różnice w jej uczesaniu :)

ocenił(a) serial na 10
diana87

ja tez zauwazylam kilak bledow w filmie: Np gdy Ula zostala dyrektorem to dostała od Turka i od Doroty kwiaty . Jak weszla do gabinetu odlożyla je na segment, a w nastepnej scenie kwiaty byly juz w wazonie. Albo np: Gdy Ula juz po przemianie miala te sesje nad wisłą, to Piotr przegladajac zdjecia odłozyl je w innej kolejnosci niz zastala je Ula po przyjsciu do gabinetu. No i tez ciągle zmienia się fryzura Uli...AAA i przypomniala mi się jeszcze jedna scena- a mianowicie :Gdy Ula zostala dyrektorem, to Maciek pytal sie Ani gdzie jest gabinet Uli, a ona powiedziala mu, że korytarzem na lewo i pierwszy gabinet na prawo-a blad jest taki, że stali wtedy kolo sekretariatu Marka, a dzial księgowosci jest na 3 pietrze,a gabinet Marka na 5 :P

ocenił(a) serial na 7
diana87

Mnie najbardziej "zastanawia" fakt, że każdy kto chce może sobie kiedy chce wejść do firmy, powiedzieć że zna np. Ulę i nie ma problemu - może sobie chodzić po firmie do woli, wszędzie nawet do gabinetu prezesa.
A i jeszcze to jest fajne, że gdy główni bohaterowie przemieszczają się po korytarzu co chwila mijają grupki modelek, które nic innego nie robią, tylko spacerują po firmie.

chromczan_fw

Odnośnie telefonowania... Kiedy Ula razem z Przemko jego garbuskiem szuka pod mostami Jaśka i Wojtka, Marek dzwoni do niej z jej gabinetu ze służbowego telefonu. Ula w odpowiedzi na zapytanie Przemko wyjaśnia: 'to Marko'. A z tego telefonu mógł zadzwonić każdy. Sekretarka, Adam, nawet portier;-)
I podobna sytuacja. Violetta zepchnięta przez Aleksa do roli bufetowej dzwoni do Marka z rozpaczliwym SOS. Dzwoni z sekretariatu ze stacjonarnego telefonu, ale w komórce Marka wyświetla się 'Violetta'. Służbowy numer zapisany jako 'Violetta' - ciekawe...
A w którymś z wcześniejszych odcinków Ula wychodząc z domu do pracy razem z nocującą u niej Violą w jednym ujęciu ma na nogach kozaki, a chwilę potem widzimy rajstopy i półbuty. Takich błędów jest dużo więcej, choćby odbijające się w okularach Uli mikrofony...

ocenił(a) serial na 7
ariana_FB

Najlepsze jest to, że wszyscy, kiedy telefonują do kogoś z telefonu stacjonarnego, zawsze znają numer na pamięć :)

coverrgirl

To jest bardzo irytujące. Takie błędy, jak inne ułożenie grzywki w kilku ujęciach w jednej scenie, aż tak bardzo nie rażą, bo w końcu niemożliwością jest tak idealnie wszystko połączyć, kiedy trzeba zrobić kilka podejść do jednej sceny. A takie wybieranie numerów z pamięci można by wyeliminować przecież. Niedopatrzenie scenarzystów.

diana87

Błąd treściowy. Będąc na randce z Adamem, Ula zamawia rybę. Tego samego wieczora, po powrocie do firmy, Marek proponuje by zamówić sushi i wówczas dowiadujemy się, że Ulka ma uczulenie na ryby.

ocenił(a) serial na 8
diana87

1. W odcinku gdy do firmy przychodzi ta Niemka to Ula raz ma kitkę a raz warkocz. 2. Następnie gdy pan Józef zasłabł w domu to na stole był drewniany domek czy coś. Jasiek i Beatka dzwonią po pogotowie. Zabierają ojca i dzieciaki. Potem Dzieciaki i Ula wracają do domu ze szpitala a stół pusty. No już widzę jak sprzątają stół w kuchni zanim pojadą do szpitala. 3. Ula i Marek u niego w gabinecie. Ona została dyrektorem. Dał jej laptopa . Wyjął z torby, i włączył zaczęli gadać. A w następnej scenie komputera nie ma, schowany w torbie. Dużo tych błędów było, ale już nie pamiętam wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones