PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328341}

Brzydula Betty

Ugly Betty
6,7 15 767
ocen
6,7 10 1 15767
6,0 4
oceny krytyków
Brzydula Betty
powrót do forum serialu Brzydula Betty

Tej decyzji można było się spodziewać już niemal od początku tego sezonu serialowego. Dzisiaj stacja ABC oficjalnie poinformowała, że dla "Ugly Betty" to już ostatnie miesiące na antenie. Serial zniknie z ramówki po czterech latach emisji.

Szersze info -> http://tinyurl.com/yjb2p9u

ocenił(a) serial na 9
salmaatache

W sumie to się nie dziwie. Moim zdaniem ostatni sezon jest po prostu nudny i oglądam go tylko z przyzwyczajenia. Szkoda niewykorzystanego potencjału:( A najbardziej szkoda Marca:)

ocenił(a) serial na 10
salmaatache

ABC dało du... przenosząc serial na piątkowe pasmo śmierci. Gdyby zostawili serial w dotychczasowym paśmie myślę, że 4 sezon miałby oglądalność maksimum o milion mniejszą od 3... a tak? mam tylko nadzieję, że nie zrobią z niej piękności na koniec...

ocenił(a) serial na 10
salmaatache

Dranie i prostaki! Zawsze przeniesienie na piątek oznacza spadek oglądalności :/ Nie wiem po co to zrobili, chyba tylko po to żeby wylansować jakiś nowy pusty serial, I don't get it. I jeszcze skrócili sezon, no! :| Dobrze przynajmniej, że dali szansę scenarzystom na jakieś sensowne zakończenie... jakoś nie wyobrażam sobie końca

ocenił(a) serial na 10
salmaatache

a według mnie własnie 4sezon jest jednym z lepszych! kurde ci amerykanie zawse zrobia cos zeby zdołowa cludzi -.- mam nadzieje ze Betty bedzie z Danielem:D

Caroline_NYPD

Serial leci w środę w USA, a nie w piątek.

Ale moze lepiej, że to kończą, ile będą to rozwlekać.
Tylko mam nadzieje, ze nie zeswatają Betty z Danielem;o

ocenił(a) serial na 9
CoeurDor

teraz ledci w środe zeby troche podratowac ale wczesniej lepicał w piątek

ocenił(a) serial na 10
ankuls

Czyli co?
Jest tylko 12 odcinków 4 sezonu?
.....

zofijcia

Będzie 20 odc 4 sezonu.
Najprawdopodobniej.

ocenił(a) serial na 10
CoeurDor

no... a już myślałam.. ;p
Dzięki za info :)

zofijcia

Co za dupki żołędne! Betty jest świetna. tak, nadają w środę bo przecież w
Stanach jest "Comedy wednesday". coś tu namieszałyście.Ja dla Marca oglądam
serial i dla Amandy :) zakończenie z tym że Betty będzie z Danielem jest
tak głupim pomysłem!!!

ocenił(a) serial na 6
Asia_Basia

Witaj oglądam Ugly Betty od pierwszych odcinków ja też lubię Amandę i Marca i uważam ,że śmiesznie i fantastycznie grają swoje role.Jeśli chodzi o Betty i Daniel nie widzę nic w tym głupiego żeby byli razem.Serial przecież ma pokazywać, że nie liczy się wygląd człowiek tylko jego serce. Moim zdaniem twórcy filmu za mocno zrobili ich przyjaciółmi i dlatego tak naprawdę nie wiedzą jakie zrobić zakończenie. Z jednym z wywiadów gdy dopiero puszczali 3 serie to America Ferrera czyli Betty Suarez i jej serialowa siostra Hilda Suarez Ana Ortiz mówiły trochę o serialu. America zdradziła,że ona uważa że Betty znajdzie prawdziwą miłość gdy powiedziała słowo lost więc albo zagubi lub straci osobę z która tak naprawdę powinna być.

Jak podaje portal popcorner.pl są już znane rozwiązania niektórych wątków serialu. A oto one:

1. Betty zdejmie aparat z zębów - producenci mają zamiar pokazać widzom, co by było, gdyby Betty miała idealne uzębienie

2. Główna bohaterka dostanie propozycję nowej pracy. Będzie zastanawiała się, czy odejść z Mode. Być może będzie się to wiązało z wyjazdem za granicę (do Christiny?).

3. Scenarzyści poświęcą więcej uwagi seksualności Justina. Choć na razie chłopak zaprzeczał, jest gejem. Podobno przed końcem serialu pocałuje innego chłopaka.

4. Widzowie dowiedzą się więcej na temat pierwszej miłości Wilhelminy (w tej roli Brian Stokes Mitchell)

5. To niepotwierdzona oficjalnie informacja - Christopher Gorham ma powrócić jako Henry. Czyżby miało to związek z następnym punktem?

6. Jedna z ważnych postaci stanie w finale na ślubnym kobiercu! Kristin z E! Online twierdzi, że nie będzie to Betty (więc Henry też raczej nie).

7. Podobno prawdopodobny finał jest taki, że Betty będzie sama - bez mężczyzny u boku, ale zadowolona. Mało prawdopodobne (wbrew wcześniejszym doniesieniom), by na końcu była z Danielem.

8. Amandę połączy coś z przyrodnim bratem Daniela

Mela0203

Mam nadzieję żę będzie ciekawie skoro to już koniec :) Pisząc że nie chcę zakończenia w stylu:Betty+Daniel, mam na myśli że przyzwyczaiłam się do nich jako do przyjaciół a połączenie ich w parę byłoby pójście na łatwiznę i jakimś przesłodzonym happy endem. Poza tym przez wszystkie sezony byli przyjaciółmi i nic między nimi nie inskrzyło. Pozdrawiam Cię za to że również śmiejesz się z głupt Marca i Amandy! :)

ocenił(a) serial na 10
Asia_Basia

O tak zgadzam się Marc i Amanda są świetni :)
I z tym połączeniem Betty z Danielem myślę podobnie.
Najbardziej chciałabym widzieć Betty z Mattem, tworzą świetną parę, no i w ogóle lubię Matta :)
A co do Charlie to jeśli chodzi o mnie to mam nadzieję, że nie będzie z Betty, jakoś nigdy nie umiałam go polubić...
Ale z drugiej strony to bardzo prawdopodobne skoro ma wrócić, no i to w końcu pierwsza prawdziwa miłość Betty.
Zobaczymy jak to będzie :)
Miejmy nadzieje, że scenarzyści pozytywnie nas zaskoczą :)

ocenił(a) serial na 10
Asia_Basia

Widzę, że stali widzowie myślą podobnie :) Betty + Daniel nie powinno mieć miejsca :)

ocenił(a) serial na 9
Mela0203

A ja czytałam, ze Betty gdzieś wyjedzie więc może pojedzie do Matta, do Afryki.
Ja też chciałabym, tak jak moje przemówczynie i przedmówcy, żeby Betty była z Mattem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones