PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104036}

Brzydula

Yo soy Betty, la fea
7,1 6 967
ocen
7,1 10 1 6967
Brzydula
powrót do forum serialu Brzydula

najlepsza jendka potwierdza się , że oryginały są najlepsze i w tym przypadki Betty faktycznie zmienia się z brzydkiej w piękność w ugly betty przemiana jest słabo widoczna o polskiej nie wspomne, i faktycznie widać jak ten szef sie w niej stopniowo zakochuje, gra lepsza niż w polskiej wersji!!

ocenił(a) serial na 10
czarnawm

najlepsza wersja

ocenił(a) serial na 9
czarnawm

zgadzam się z przedmówcami :)

ocenił(a) serial na 4
altera

A ja się z tym nie zgodzę. Nie jestem jeszcze w połowie, ale nie wiem czy dobrnę do końca. Dużo nudnych scen, które przewijam co trochę. Strasznie nie przypadły mi do gustu koleżanki Betty, Hugo i Daniel. Zdecydowanie za długie odcinki. W Polskiej wersji postaci są bardziej wyraziste, ciekawsze ujęcia. Może i końcówka była do kitu, ale film był zabawny, wzruszający i ciekawy, a tu się nie wzruszam.
Jedyne co lubię w tym kolumbijskim oryginale to Armando (jego napady złości), Marcele bo chociaż wyglądem nie dorasta Paulinie do pięt to widać, że jest mądra i czymś konkretnym zajmuje się w tej firmie nie to co pani Febo która tylko chodziła i łypała oczami, no i Betty bo jest bardzo sympatyczna i faktycznie brzydka. To tyle

ocenił(a) serial na 10
sawanah

Wiem o gustach się nie dyskutuje jednakże tym razem złamnę tę zasadę to Paulina nie umywa się do Marceli;)

Kasia_Piesik1990

no to jak już dyskutujemy o gustach to mogę Ci powiedzieć, że nie masz gustu ;)
W ogóle Maja Hirsch i Socha to w tym serialu takie laski, że mało która z innych wesji moglabym im choć w połowie dorównać

czarnawm

Polska wersja to porażka.

ocenił(a) serial na 10
czarnawm

ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ,. CHOĆ POLSKA WERSJA NIE JEST TAKA ZŁA, TO ORYGINAŁOWI DO PIĘT NIE DORASTA. CHOĆ RACJĘ MA SAWANAH O DŁUGOŚCI I NUDNOŚCI NIEKTÓRYCH SCEN TO I TAK WIĘKSZOŚĆ MOTYWÓW JEST NIE DO PODROBIENIA. NAJLEPSZE SĄ OSTATNIE ODCINKI, TAK MNIEJ WIĘCEJ OD MOMENTU PRZYJAZDU WENEZUELKI AŻ DO SAMEGO KOŃCA. NIGDY NIGDZIE NIE WIDZIAŁAM ZLEPKU TYLU EMOCJI RAZEM: ZAZDROŚCI, MIŁOŚCI, PRZYJAŹNI, ZŁOŚCI, ZABORCZOŚCI, SMUTKU, RADOŚCI, ZWĄTPIENIA, BÓLU I OGROMNEJ RADOŚCI NA SAM KONIEC. ZDECYDOWANIE SERIAL DLA LUBIĄCYCH SOBIE PORYCZEĆ!

budzynska1987

Też tak uważam kiedyś oglądalem w telewizji oryginał i BARDZO mnie wciągnol a jak obejrzałem z ciekawości 1 odcinek tej polskiej to uznałem że to jest chlam i nie ma porównania z tą starą wersjom.

czarnawm

Tak! Jedyna i najlepsza, niepowtarzalna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones