PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37633}

Buffy: Postrach wampirów

Buffy the Vampire Slayer
6,8 26 109
ocen
6,8 10 1 26109
8,7 3
oceny krytyków
Buffy: Postrach wampirów
powrót do forum serialu Buffy: Postrach wampirów

Kochani fani, z okazji 20lecia Buffy, magazyn Entertainment Weekly zebrał prawie całą obsadę serialu. Są Buffy, Willow, Xander, Angel, Spike, Oz... I reszta gangu... Premiera w piątek, ale na oficjalnej stronie jest 3minutowy filmik, w którym aktorzy i autor serialu mówią, czym dla nich stał się ten serial. Z mojej strony napiszę tylko tyle, że popłakałam się, jak dziecko. To naprawdę są emocje... 20 lat... A pamiętam jak w liceum w każdy poniedziałek kupowałam sobie Coca-Colę i wieczorem włączałam TV4, żeby zobaczyć Buffy i Angel'a... Kto jeszcze tak ma i pamięta te czasy? Kto jest z mojego pokolenia?
Gdybym mogła, to osobiście bym podziękowała obsadzie za wszystko. Kocham ich do dzisiaj i jestem im wdzięczna. Angel zawsze będzie moją jedyną, prawdziwą, wampirzą miłością. Zdjęcie Davida z autografem nadal jest w moim domu rodzinnym... Niesamowite :)

http://ew.com/tv/2017/03/29/buffy-the-vampire-slayer-reunion-ew-cover/

ocenił(a) serial na 7
balex

dzięki, obejrzałem :-)
znalazłem też kilka filmików na YT... wystarczy wpisać "Buffy the vampire slayer reunion"

balex

Skąd masz autograf Davida? Zazdroszczę :)

Sunshine86

W tamtym czasie w Świecie Seriali był podany adres do WB, chyba do producenta serialu. Wysłałam list, po kilku tygodniach przyszła odpowiedź. W niej zdjęcie z autografem :)
Dla pewności sprawdziłam na innych zdjęciach w Internecie, czy podpis się zgadza. Na każdym był taki sam. Więc wierzę, że mam oryginał :)

balex

dokladnie tak , ja jeszcze mam graf Buffy

Sunshine86

tez posiadam i autograf Buffy

balex

Fantastycznie ich wszystkich zobaczyć, no może prawie bo załuje ze nie było Gilesa, Faith , Drusilli i Darli.

ocenił(a) serial na 10
balex

Mam pytanie. Jestem na 4 sezonie i nie mogę uwierzyć że Oz wyjechał. Był nie tylko świetną postacią, ale też doskonałym partnerem dla Willow. Stąd pytanie: czy on jeszcze wróci?
Przecież musi wrócić...

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Tylko prosiłbym bez zbędnych spoilerów, kiedy wróci i w jakich okolicznościach. Chcę tylko wiedzieć czy tak, czy nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones